Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járjak vele, vagy ne?

Figyelt kérdés

Tavaly teljesen belehabarodtam az egyik osztálytársamba. Semmire nem tudtam koncentrálni, csak ábrándoztam róla, hogy majd egyszer összejövünk. Tudtam, hogy nincs esélyem, mert mindenki szerelmes volt belé, gondoltam ezerszer jobbat is választhat nálam. Eldöntöttem, hogy megpróbálok "kiszeretni belőle" Év közben bárhogy próbáltam, nem ment. De nyáron végre megtörtént. 2 és fél hónapig nem láttam és végre sikerült "kiszeretnem belőle".

Idén viszont többször is beszélgettünk, sokszor megölel, tegnap pl gondolt egyet és megpuszilta az arcomat. rendszeresen ír facebookon stb. Ha ez tavaly történik, most én lennék a világ legboldogabb embere, mostanra viszont sikerült teljesen kiábrándulnom belőle. Nagyon kedves velem és még mindig nagyon helyesnek tartom, de nem tudok újra beleszeretni, már nem érzek semmit, ha ránézek, vagy ha hozzám szólt, amikor megpuszilt, akkor sem történt semmi, teljesen közömbössé vált számomra. Márpedig napok kérdése és meg fogja kérdezni, hogy járunk-e. Én már nem szeretnék járni vele! De olyan mérges vagyok! Ha ez tavaly történik, lehet, hogy még mindig egy boldog pár lennénk. Ha mondjuk igent mondanék, van rá esély, hogy az együtt töltött idő során beleszeretek újra. Vagy várjak valaki másra, aki nekem is tetszik? Ti mit tennétek? (bocsi, hogy hosszú lett)

16/L


2010. dec. 1. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy , miért ne?? Max tapasztalattal gazdagodsz.
2010. dec. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
velem is ugyan ez történt, azóta sem jöttünk össze, szerintem összetörte volna szivemet bár igyis sikerült neki. de sikerült ugyanigy kiszeretni belőle és márcsak a jóra gondolok (bár matekból kib.szottul megbuktam még különórán se birtam figyelni :S) szóval azóta is jókat beszélgetünk de részemről jobb volt külön maradni, és amúgy is, osztályon belül kockázatos kezdeni.
2010. dec. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem lekésett rólad, így járt. ne járj vele az ő kedvéért. csak ha úgyérzed,hogy tudnád szeretni.
2010. dec. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha érzel egy cseppnyi esélyt is, akkor járj vele, mert hidd el nem kell hozzá 1 hét se (főleg hogyha sokat vagytok ketten) és újra bele fogsz szeretni. De ha nem érzel egy kis szikrát sem, akkor hagyd a francba az egészet, és ne járj vele. Esetleg elmondhatod neki a sztorid, és jobban megérti majd.
2010. dec. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attol fogva h most ölelget puszilgat nem biztos h szerelmes beléd lehet h csak barátként tekint rád nekem is volt ilyen és csak barátnak gondol:D szóval ne éld túlzotan magad abba h szerelmes beléd ;)16l
2010. dec. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
tény, hogy nem szereted,de tetszel neki,ha pár napon belül megkérdezi, mondj igent! Tetszel neki, tavaly pedig neked tetszett, te is örültél volna ha igent mond.próbáld meg! lehet, hogy járni kezdtek és lehet egy hónap múlva ti lesztek a legboldogabb pár! ha pedig nem tudod újra szeretni hagyd a francba! akkor a kapcsolat halálra van ítélve, ha csak az egyik fél szereti a másikat. Fiatal vagy! és igaza van az első válaszolónak! Max tapsztalatot nyerhetsz!
2010. dec. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát erre csak azt tudom mondani ami velem is megtörtént. Baráti körben, 2szer találkoztam a leányzóval, egyszer körülbelül fél éve. Ha akkor kezdeményezek, az első baráti találkozón, mi lennénk a világ legboldogabb párja. Most hogy fél év után találkoztunk megint véletlen, így már tudja milyen vagyok, megtetszettem neki, de már elkötelezte magát más mellett. Szóval ezt bebuktam. Minden az időn mulik, egy percig sem szabad várakozni... Te is hasonló esetbe estél mint én. Most pedig sajnáljuk a dolgot... Hát ez van.
2010. dec. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hat ha o ilyen es eddig nem vette eszre hogy nagyon bele voltal zugva ne legy buta s gyere ossze vele csk azert mert te be josz neki ....sztm igy nem mukodik egy kapcsolat jol varj meg s talan jon egy olyan valaki majd aki viszonozza majd azokat az erzeseket amiket te fogol erezni iranta ...ja meg persze csk azert ne jarj valakivel hogy baratod legyen ...
2010. dec. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megkérdezte. Talán később bánni fogom, de nemet mondtam! Várni fogok, nem vagyok az a fajta, aki csak azért jár valakivel, hogy legyen pasija. Tudok várni :)
2010. dec. 4. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!