Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ellenzik mások azt, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ellenzik mások azt, ha egy meleg/leszbikus pár boldog?

Figyelt kérdés
Egyre többször tapasztaljuk azt, hogy kijelentik az emberek, hogy a meleg/leszbikusoknak nincsenek jogaik, nem ugyanolyan emberek, sőt én már olyat is hallottam h az "ilyen betegeknek nincs joguk az élethez, boldogsághoz." Volt aki egyszerűen annyit mondott "Tarkónlövés".
2010. dec. 1. 19:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert az emberek nem tudják tiszteletben tartani a mások magánéletét.


Az egy dolog, ha valakiről lesüt a dolog. Sajnálom is őket, mert nekik az élet tényleg nagyon nehéz. De a többségen nem látszik, mint ahogyan rajtam se. És kifejezetten irritál az, hogy nem tudom a magánéletemet különválasztani pl. az iskolai, munkahelyi közegtől. Mert mindig a párkapcsolat a téma, vagy a nők stírölése. Ami nem baj, mert én is tudok véleményt nyilvánitani mindenféle szexuális hátszél nélkül.

Persze lehet terelni, csak egy idő után valahogy mindenkit felettébb elkezd érdekelni, hogy miért nem csajozok. Kérlek szépen ezt iskola és munkaidőben, amire tudtommal nem lennék köteles válaszolni. Ha meg nem válaszolok, akkor idegenek kezdenek el kotorászni a magánéletemben.

2010. dec. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
29%
Senki nem mondja hogy a melegek nem emberek. egyszerű a kérés, ne a többségnek keljen alkalmazkodni a melegekhez. nem szeretem mikor a toleranciát összetévesztik a társadalmi gyengeséggel. elhiszem hogy szeretitek egymást, de nem akarom hogy csókolózó férfiakat lásson majd a fiam ha kimegyek vele az utcára.
2010. dec. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
19:32-as értek egyet, teljes mértékben.
2010. dec. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Pontosítok: a harmadik 19:32-essel.
2010. dec. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

"de nem akarom hogy csókolózó férfiakat lásson majd a fiam ha kimegyek vele az utcára."


- És ez szerinted kit érdekel? Ne a melegekkel legyen bajod csak azért, mert Te nem vagy elég jó szülő ahhoz, hogy elmagyarázd neki, mi a homoszexualitást. Ha ilyen gondolataid vannak, az azt jelenti, hogy Te igenis bűnnek tartasz egy ilyen teljesen természetes dolgot. Ezzel nem is volna gond, csak a gyerekeidnek ne add tovább, és add meg nekik a lehetőséget, hogy normális felnőttek legyenek, aki nem gyűlölködik.

2010. dec. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
egy 4-5 éves gyerek még amúgy sem tud mit kezdeni a szexualitással, és ilyenkor még nem is kell tudnia róla, egy gyerek lehessen gyerek ennyi idősen. viszont ha két férfit lát együtt még neki is feltűnik hogy valami nincs rendben és megkérdezi hogy mi van itt...mellesleg a homoszexualitás annyira természetes mint a sziámi ikrek, tény hogy így születnek és ezzel nem lehet mit tenni, de nem ez a természetes. amúgy meg attól hogy valakinek van 1-2 kivetnivalója a melegekkel szemben és együttérzést kér a többi ember nevében még nem lesz gyűlölködő. majd ha a Dunába akarlak lőni akkor vinnyoghatsz emiatt.
2010. dec. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!