Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ellenzik mások azt, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ellenzik mások azt, ha egy meleg/leszbikus pár boldog?

Figyelt kérdés
Egyre többször tapasztaljuk azt, hogy kijelentik az emberek, hogy a meleg/leszbikusoknak nincsenek jogaik, nem ugyanolyan emberek, sőt én már olyat is hallottam h az "ilyen betegeknek nincs joguk az élethez, boldogsághoz." Volt aki egyszerűen annyit mondott "Tarkónlövés".
2010. dec. 1. 19:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Mert még a gyenge agyuk miatt nem tudtak beilleszkedni. De vigasztaljon az, hogy többen vannak, akik elfogadják a másságot! És az a legszebb az egészben, hogy akik ellenzik,úgy ki tudnak kelni magukból, hogy majdnem agyvérzést kapnak :)) Én már láttam ilyet, szörnyű.. csak magát hergeli! :D
2010. dec. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
10%
mert mindenből kiváltok és mindenből külön meleg edisön (például a buzawikipédia,mert nektek nem jó a sima...) is kell és aztán csodálkoztok hogy ilyenek veletek
2010. dec. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Engem nem zavar. A boldogság mindenkinek jár. Én csak azt nem szeretem amikor valaki azért hangoztatja, hogy meleg, mert különleges bánásmódot akar, meg akik az utcán nyalják-falják egymást. Oké, hogy szeretik egymást és nekik így jó, de ez egy heteroszexuális embernek elég bizarr, pláne amikor gyerekek is ott állnak. Aki diszkréten és kulturáltan csinálja, nekem azzal nincs semmi bajom.
2010. dec. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

"mert mindenből kiváltok és mindenből külön meleg edisön (például a buzawikipédia,mert nektek nem jó a sima...) is kell és aztán csodálkoztok hogy ilyenek veletek"


- Éppen az olyanok miatt teszik, mint Te.

2010. dec. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
2%
A lezbi nemis olyan rossz:D:D Amugy tiszta hülyeség hogy 2 fa*sz csattog!-.-
2010. dec. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%

Mert az emberi faj szánalmas. Nem tudja elfogadni a másságot, mert ha ö elképzel valamit annak úgy is kell lennie...

Persze szerencsére már egyre többen vannak megértöek :)


Én még nem vagyok boldog, de remélem hamarosan az leszek :)


16/L

2010. dec. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%
mostanában minden meleg ide jár panaszkodni? már volt 1000 ilyen kérdés és minimum 10× ennyi értelmes válasz is. nem a melegekkel van a gondunk hanem azzal ahogy "beilleszkednek" a társadalomba.sajnálom aki ilyen beállítottságú, biztos nehezebb az élete, de fogja el hogy az emberek nagy része heteroszexuális és nekünk igen is undorító mikor két ugyanolyan nemű nyalja egymást az utcán, pláne ha ezt a gyerekek szeme láttára teszik. szeresd a társad, csak nekünk ne keljen látni azt amit nem szeretnénk.
2010. dec. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
nem vagyok benne biztos de ugy tudom bizonyos gyogyszerek befolyasara elerheto lenne az hogy az ellenkezo nem utan vonzodjanak az ilyenek is ... maskulonben igaza van az elottem szolonak hatalmas baj a tarsadalomnak ha ilyenek csk ugy beakarnaka illeszkedni mert igy egyre tobben valahtnak ilyen beallitotsaguva meg akkor is ha nagyon keves bennuk az ilyen hajlam ... szerintem nem artanai az egesz vilagon errol es betegsegkent tekinteni amin valahogy segiteni kell :)
2010. dec. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Utolsó: Látszik, hogy nagyon nem vagy képben, mert ilyen gyógyszer nem létezik.
2010. dec. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ez már nem számít betegségnek. És én boldog vagyok a párommal már jó ideje. És nem különleges jogokra vágyunk, hanem csak arra ami a többi embernek is megadatik. Szerintem ez így lenne természetes.
2010. dec. 1. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!