Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez több mint barátság?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam..tavaly félévkor jött a suliba..először nem nagyon beszélgettünk,de az év végére nagyon jóban lettünk..ölelgetett,meg egy csomószor mellém ült. De sajnos van egy elég nagy k*va az osztályunkba,aki folyton rámászik,és ez nagyon idegesít. Akárhányszor beszélek a sráccal mindig odapofátlankodik,és ezért nem tudunk rendesen beszélgetni.Mostanában nem nagyon szokott ölelgetni,meg kevesebbszer is jön oda,mert az a ribi lefoglalja. :/

Na de a kérdés igazából az lenne,hogy szerintetek többet érezhet,mint barátság,mert azt veszem észre,hogy órákon sokszor néz,és ha odanézek akkor rámmosolyog,meg minden. Meg pár hete elhíresztelték,hogy az egyik osztálytársammal összejöttem..és ő volt az első,aki megkérdezte hogy igaz-e. A barátnőim szerint féltékeny volt,és azért.

De én ebben nem vagyok olyan biztos,mert hát..nem vagyok valami szépség. :Sna de mind1.


Szerintetek?

(bocsii,hogy ilyen hosszú lett. :S)


2010. dec. 1. 18:48
 1/4 Timi: ) ***** válasza:

Szerintem tetszel neki,jó lenne ha mutatnál felé valami konkrét jelet,hogy neked is tetszik addig míg le nem csapják a kezedről!

Sok sikert!

23/L

2010. dec. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

húú először is a ribi CSAK arra kell neki szerintem. Meglesz aztán ejti ez tuti

másodszor: lehet hogy régen többet érzett de mivel nem jöttetek össze, feladta

ez van

2010. dec. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.


amúgy meg..nemhiszem,hogy csak ARRA kéne neki..xD Még túl fiatalok vagyunk AHHOZ. :D

2010. dec. 1. 18:56
 4/4 anonim ***** válasza:
hát elég sok esély van rá hogy tetszel neki.. mindenképpen küldj felé több jelet, h észrevegye, hogy tetszik neked, és ne zavartasd magad attól a "ribitől" ha odapofátlankodik, akkor kedvesen reagáld le, köszönj vagy ilyesmi, majd folytasd a beszélgetést.. semmiképp ne pletykáld ki a ribit a háta mögött a srácnak, az ellenszenves tulajdonság..
2010. dec. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!