Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kimerültség okozhat potenciaza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimerültség okozhat potenciazavart?

Figyelt kérdés

Mostanság elég sokat dolgozok, és keveset pihenek. Közben összejöttem egy gyönyörű lánnyal, de szex közben már 2. alkalommal égettem be magam, mert mire odáig jutnánk, addigra lekonyul a szerszám.

Mit lehet ezzel kezdeni?


2010. dec. 1. 14:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A kiváltó okot kell megszüntetni.
2010. dec. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem itt más lesz az ok. Kimerültségtől max nem bírod sokáig, de szerintem attól még feláll.
2010. dec. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hiszen leírta, hogy feláll. :) Igenis, a szellemi kimerültség is oka lehet, nagyon is.
2010. dec. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, okozhat. Hány éves vagy? Itt egy link, hátha vigasztal, hogy másnak se jobb. :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__13..

2010. dec. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy férfinál a sok stresz fáradtság és meg felelési kényszer is okozhat erekcio elmaradást szoval nem kell idegeskedni gondolom izgulsz hogy minden rendbe legyen viszont ilyenkor ha a lányban van egy kis kedveség brobálja bátoritani vigasztalni a férfit mert ugye az ujabb kudarcélmény a férfi számára ha nő meg ilyenkor duzzog mérgelődik.
2010. dec. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 csakegynév ***** válasza:
100%
Ha kivagy merülve a szervezeted automatikusan tartalékol, nyugalmi állapotba kerülsz. Ahhoz, hogy felállítsd a szerszámot meg igencsak vért kell oda pumpálni a szervezetednek, szóval igen okozhat problémát
2010. dec. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Kriszti83 ***** válasza:
100%
Okozhatja stressz, fáradtság. Ha megnyugtat, menj el orvoshoz.
2010. dec. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen okozhat. Utana pedig mar a kudarcelmeny is okozhat. Probalj ne gorcsolni rajta ha ott a helyzet, hogy megint az lesz mint a multkor.

18 f/karpatalja

2010. dec. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Felfigyeltem arra, hogy azt írtad: "gyönyörű lány". Szóval emiatt lehet, hogy talán tényleg a megfelelési kényszer okozza - úgy véled, egy ilyen gyönyörű lányhoz te nem vagy méltó, csak akkor, ha szana-szét abálod, s ettől vagy stresszes.
2010. dec. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én is a kimerültségre fognám:D
2010. dec. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!