Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet az ok, hogy kiszerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az ok, hogy kiszeretett belőlem?

Figyelt kérdés
Nem szeret, szakított...mondjuk azt, hogy amiket mondott mind igaz...nem az én hibám volt, nincs senkije...csak rosszul érezte magát, és elmúlt...nincs ilyenkor konkrét ok...Mi lehet mégis...Tudom, hogy elég béna kérdésnek tűnik, de komoly válaszokat várok, légy szíves...csak gondoljatok bele, nincs a párotokkal semmi baj, nem is érdekel senki más, csak most neked nem jó...egyedüllét...szabadság...
2010. dec. 1. 13:40
 1/8 A kérdező kommentje:
nem tudtam megfogalmazni rendesen...lehet nem is tudom..arra vagyok kiváncsi, hogy van egy pár, nincs semmi baj, és nincs 3. személy sem, a másik fél rosszul érzi magát, maga miatt szakít, mert neki nem jó...de a párja nem tett olyat amivel bántotta volna, mindent megadott neki, kellő szabadsága is volt, minden...de neki nem jó...arra vagyok kiváncsi, hogy mi lehet az ok, hogy ő mégis menekül...és nem előlem, mert nem adtam okot...csak menekül...remélem így érthetőbb..ez amolyan elméleti kérdés, azt hiszem...
2010. dec. 1. 13:45
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem volt újítás a kapcsolatba. A monotonitásba én is beleunnék
2010. dec. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, ez már egy kiindulópont...
2010. dec. 1. 13:47
 4/8 komasa ***** válasza:

Sajnos van ilyen. Nagyon rossz a szenvedő félnek, mert nincs magyarázat rá.

Elmesélem gyorsan az én sztorimat, hátha egy kis reményt adhat:

3 évig voltam egy lánnyal, akit a vége felé már nem szerettem. Csak úgy elmúlt a dolog, nyűgnek éreztem, szakítottam. Aztán elkezdett nagyon hiányozni, és mire visszajött Németországból (fél év egyetem) már volt valaki más az életében. Akkor jöttem rá az igazságra, hogy még mindig szeretem és talán örökké szeretni fogom.

Lassan két éve, hogy vége és még mindig hetente többször álmodok róla!


Lehet, hogy ő is rájön majd, hogy...

2010. dec. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, ez igazán jól esett, tudom, tovább kellene majd lépni, de én nem akarok, én elhatároztam, hogy renbe szedem magam, gyönyörű leszek, és egyszer valahol, valamikor találkozni fogok vele...azt hiszem, ha valaki egyszer beléd szeretett, akkor képes vagy újra meghódítani..remélem nem mondtam hülyeséget...és sikerül! Kívánok neked is sok sikert, hogy az álmok váljanak valóra!
2010. dec. 1. 14:04
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem narkós ! xD
2010. dec. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
viccnek szántad gondolom...de ha az az okot adna rá?komolyan kérdezem...
2010. dec. 1. 20:56
 8/8 komasa ***** válasza:
Köszi én is szorítok neked!
2010. dec. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!