Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem egy gyönyörű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy gyönyörű kedves lánnyal, de. (visszanő? )

Figyelt kérdés
Tehát kivan neki szedve teljesen a szemöldöke, és ilyen ceruzával van neki húzva csík. Nekem az nem igazán jön be. Az lenne a kérdésem, hogy megmondom neki, akkor van esély, hogy ugyan olyanra visszanő neki, amilyen volt?
2010. dec. 1. 11:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát megmondod, hogy ez téged zavar a lányokon. Szerintem is undorító egyébként, főleg mikor oda van tetováltatva. Tényleg, neki az nem tetoválás? mert akkor már mindegy
2010. dec. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt akartam kérdezni, hogy nem tetolválva van-e neki. (Szerintem is nagyon gáz...)

Nekem egy ismerősöm is tetováltatott magának szemöldököt, most 45 éves, és ahogy ráncosodik a bőre, úgy alakul át a szemöldökének a formája. Ilyenekre miért nem lehet előre gondolni?? Szóval ez az ismerős rendszeresen legyantázza magának azt a pár szál szemöldököt, ami még nő neki, de a gyanta miatt folyamatosan kopik a műszemöldöke is. Tehát előbb-utóbb lehet, hogy kikopna neki a festék, és nőne rendes szemöldöke, de hát, ki tudja...

2010. dec. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha nem csináltatta meg végleges szőrtelenítéssel, akkor persze, hogy vissza fog neki nőni, mint minden más szőr. :) Akinek nincs tetoválva, vagy nincs ceruzával rajzolva, annak is szedni kell egy idő után, mikor már nőnek a kihúzott szőrszálak és elrontják a szép ívelt formát. :D

De amúgy, ha már ilyen neki, akkor valószínűleg ez tetszik neki és nem biztos, hogy változtatni fog. :S Főleg ahogy írták előttem is, hogyha tetoválva van, akkor meg már úgyis mind1.

2010. dec. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tetoválás, előttem szokta behúzni.
2010. dec. 1. 11:57
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor simán visszanő neki, csak idő kérdése. :)

(Titokban tűntesd el a szemceruzáit, hátha inkább visszanöveszti magának... :) )

2010. dec. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon sokáig szedte, akkor nem fog normálisan visszanő. Persze, vmennyi biztosan, de teljesen az egész nem igazán nő vissza.

Jó ideje szedem a szemöldököm (csak formára, nem az egészet), de így se minden szál nő már vissza.

2010. dec. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát még csak 19éves, nem hiszem, hogy régóta szedi.
2010. dec. 1. 12:30
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is brutális ahogy kiszoktam szedni.valahogy szépen megemlítheted neki,h"drágám,növezd vissza kicsit és elviszlek kozmetikushoz,az majd profin megcsinálja,mert szeretlek és azt akarom h szép legyél"
2010. dec. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én még annyit kérdeznék, hogy eredetileg van-e szemöldöke? Mert az egyik ismerősömnek pl. egyáltalán nincs szemöldöke/szempillája. Lehet ez is oka a rajzolgatásnak. Ha meg szedi, akkor tényleg nyugodtan beszéld meg vele, ha normális, akkor meg fogja érteni. De azt írtad, hogy kedves, úgyhogy nem lesz gond belőle :)
2010. dec. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
áh inkább azt ne mond neki hogy azért növessze vissza hogy szép legyen! ha már eddig mondtad neki hogy szép akkor ez =1hazugsággal! mond neki inkább azt hogy ne szedje ki mert azzal is szép! vagy még szebb... ez valahogy jobban hangzik:)
2010. dec. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!