Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátomnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Olyat ami nem is nagyon drága, de nem is kis apróság:P

ÖtLeTeK?!?!

Még másfél hete járunk csak, de n áll szándékunkban szakítani, legalábbis én nem tudok róla :p

Oltásokat neee...:x Tnx


2010. dec. 1. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
2010. dec. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudod vannak normális emberek, akik normálisan tudnak válaszolni, azok véleményét kértem, nem az ilyenekét...
2010. dec. 1. 11:12
 3/8 anonim válasza:
Vegyél magadnak egy szexi fehérneműt, és lepd meg benne egy sztriptízzel:P
2010. dec. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A fiúk általában szokták az ilyen kis maketteket szeretni...

Én a pasimnak egy hajó "modellt" vennék 1350 Ft-ért láttam :) az egyik százasban.

Amúgy próbáld meg megtudni,hogy mit szeret és valami olyat venni, sajnos így elég nehéz tanácsot adni.

remélem találsz megfelelő ajándékot :)

Sok szerencsét

2010. dec. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a sztriptízes ölet nemis rossz. Én fiu vagyok de ennek örülnék a legjobban;)
2010. dec. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nemtom másfél hét az nem sok de attol függ mennyire ismeritek egymást és mennyit akarsz magadbol megmutatni! vehetnél neki valamit amit szeret mondjuk én kivagyok kötve 1 márkához de az nem olcsó:) nézd meg hogy mit gyűjt vagy kérdezd meg hogy minek örülne! amiről álmodozik vagy sokat beszél... de adhatod magadat is!:)
2010. dec. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát már elég régóta ismerem, eddig nagyon jó baratok voltunk.. :>:D:X:*:P
2010. dec. 1. 21:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom,hogy nem kell nagy dolog,hiszen nem vagytok túl régóta együtt. Ha szeret olvasni vegyél valami könyvet,valami poénosat,amit a férfiak is szívesen olvasgatnak.=)
2010. dec. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!