Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom, hogy egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy egy pasi szakítani akar, de nem mer?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, a párom nem mer velem szakítani.Mondvacsinált hülyeségeken veszekszik, nem járunk sehová, alig telefonál, nem úgy, mint régebben.Honnan, milyen jelekből tudhatom, ki akar dobni, csak ahhoz is gyáva, ezért azt akarja, h végre én mondjam ki:vége?
2010. dec. 1. 06:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal koromban én is voltam úgy, hogy nem mertem bevállalni a lánynak, hogy már nem érzek iránta semmit és afféle kötelességtudatból mentem hozzá. Hát rólam úgy látszott a dolog, hogy: kevesebbet kerestem, ha hívott többször nem értem rá, nagyon lecsökkent a szexelések száma, nem rohantam repesve hozzá, más dolgok is foglalkoztattak és ha együtt voltunk akkor sem figyeltem rá olyan elánnal.

Udvariatlan bunkó nem akartam lenni, sőt titokban reménykedtem magamban, hogy nálam is csak átmeneti a negatív hozzáállás. Szerencsére a lány levette a dolgot és akceptálta az igyekezetemet. (Tényleg nem tudtam mit kezdeni a dologgal, mert én is tapasztalatlan, fiatal voltam, emberileg kedveltem őt, nem is akartam megbántani, de a szerelem kihúnyt) Szóval közösen megállapodtunk egy mosolyszünetben, hogy majd hívom, ha tisztáztam magamban. Persze ebből nem lett semmi. Aztán évekkel később (9évre rá) az iwiwen bejelöltük egymást, volt, hogy utcán is összefutottunk és annak örülök, hogy egy emberi barátságjellegű dolog megmaradt. Annak is örülök, hogy ő is révbe ért aztán, nekem is lett másik kapcsolatom.

Ezeket azért is írtam le mind, mert férfi létemre nekem is kényelmetlen volt a szitu, tiszteltem és becsültem a lányt, de zöldfülű voltam én ahhoz, hogy ezt megfelelően kezeljem. Szerencsére ő elég intelligen és nem hisztis volt, úgyhogy aztán a szétmenetel tényleg kultúrált volt.


Én pasiként az ajánlom Neked, kedves Lány, hogy ha a fentieket érzed a srác részéről, akkor próbáld elengedni, pl ez a mosolyszünet lényegesen diplomatikusabb, mint kétvállra fekteve kierőltetni, hogy "márpedig színt kell vallani itt és most azonnal" Persze, ha sokáig taknyol vele a gyerek akkor ő is hibás, mert egymás megbecsüléséhez az is hozzátartozik, hogy őszinték legyünk.

A traumás, jelenetes drámai szakítás és az évekig elhúzódó fagyos kapsolat között félúton van a megoldás.

Szerintem.

2010. dec. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

hát szerintem az ilyesmit vele kéne megbeszélni nem velünk.

kérdezz rá, hogy miért viselkedik így.


Amúgy a leírásod alapján, sztem is szakítani akar.

2010. dec. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. dec. 1. 14:33
 4/4 anonim ***** válasza:

- alig van veled

- nincs szex

- sose hív, sose keres, mindig te kezdeményezed a randikat

- nincsenek közös programok

- ha együtt vagytok nem figyel rád teljesen, minden fontosabb, mint te

És még sorolhatnám. De szerintem tudod mi a szitu, elég könnyű észrevenni, ha már csak pótkerék vagy neki. Nekem elég volt csak ránézni és már tudtam mi a helyzet. Természetsen ő nem mondta volna magától.

Kérdezz rá, hogy akar-e még téged, de ha már a fentiekből igaz egy-két dolog, én már eleve nem maradnék vele...

2010. dec. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!