Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez nektek is futott már át a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nektek is futott már át a fejeteken?

Figyelt kérdés

Volt úgy, hogy hiányosak voltatok kapcsolatok terén, és attól féltetek, hogy túl hamar elhatározzátok magatokat? Pl adott az 1. vagy 2. pár, aki egy komoly és elkötelezett fajta, nincs ok a szétválásra, éppen ezért befellegzett a további lazább, játékosabb kapcsolatoknak és ez egyszerűen kimarad az életből. :S (amiből csak 1 van)

Ha még szakítás is lenne, általában az emberek 20 év fölött már elkezdenek komolyan gondolkodni és jövőre alapozni mindent, na én rohanok kifelé ebből korból, és ettől tartok. Ti hogy voltatok ezzel?


2010. dec. 1. 02:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Én mindkettőt megtapasztaltam, és azt kell mondjam, nem sokat vesztettél. A lazább kapcsolatok is arra jók, hogy közben akad olyan, akivel hosszabb távon is tervezhetsz.

Lehet, hogy csak én fogtam ki olyan lányokat azelőtt, akivel annyira nem volt jó, (végülis azért is lett vége, mert ha annyira jó lett volna, még mindig tartana)

de nekem egy ilyen "játékos" kapcsolat fényévekre van egy komolytól. Minden téren többet ad.

Ha azért gondolkozol egy állando kapcsolat feladásán a kalandozás miatt, mert nem vagy tisztában a kalandozás "értékével", akkor elárulom, felejtsd el.

Ha viszont azért, mert mást is igényelsz a mostani kapcsolatodon kívül, akkor szerintem a mostanival van baj.


Én legalábbis pont fordítva gondolom. Az életből csak 1 van, ezért nem fogom se idétlen p.icsákra, se qrvákra pazarolni.

2010. dec. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!