Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Külső vagy belső? Melyiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külső vagy belső? Melyiket részesíted előnyben?

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A külső az, ami megfog, a belső az, ami megtart! :)
2010. nov. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ez így van, de előfordul, hogy a belső megváltoztatja a külsőt. mikor a személy lénye, lelke, beszédstílusa, maga az egész ember annyira megfog ér rabul ejt, hogy hajlamos vagyok elfelejteni a hibákat, gyönyörűnek látni az amúgy nem szép külsőt és így is gyönyörűnek látni őt.

L

2010. nov. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ez olyan hülye dolog már bocs. nyilván egy szebb külsejű (az esetemben) lányt inkább megnézek, mint egy csúnyácskábbat, viszont nem jönnék össze egy buta ámde szép lánnyal, viszont az se biztos, hogy egy csúnya de okos lánnyal. a kettő között, átlagos külső és azért valamivel legyek okosabb a lánytól, másképp kellemetlen lehetne néhány helyen :D (a való életben lévő dolgokban, nem úgy gondolom hogy sulis dolgokban.)

15/F

2010. nov. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hmm hát ez érdekes..Mert én elég szépnek mondott lány vagyok (4 éve modellkedem) , és a legelső szerelmem olyan szinten csúnya volt, hogyha mutatsz nekem csúnyábbat , akkor megtapsollak:)konkrétan: dumbó elefántfülek, nagy fej, szemüveg, hatalmas ragyák ...:Dstb...és mégis imádtam, azóta sem felejtem:)persze mostmár kicsit máshogy vagyok vele..mostmár nekem az első a külső. de ha ahhoz béna a belső, akkor nemkell. szóval örülök egy átlagos srácnak aki kedves:)ezt részesítem előnyben.
2010. nov. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Vannak olyan külsejű pasik, akikkel akkor sem állnék le, ha az illető maga lenne a megtestesült kedvesség, humor, értelem, stb,stb ( ilyenek a kövér férfiak, vagy vannak bizonyos arcformák amik egyszerűen taszítanak valmiért)

Egy párkapcsolat azért párkapcsolat, mert szexuális vonzalom is társul hozzá, ez különbözteti meg a barátságtól. Az meg hogy kinek mi a szép, szerintem teljesen relatív. Volt nekem mindenféle kinézetű pasim, az izmos szépfiútól kezdve a vézna egérfogúig, úgyhogy nehéz ezt meghatározni...A szerelem tény hogy megszépít, de vannak olyan külső tulajdonságok, amik elemi erővel taszítanak, és semmi se tudja megszépíteni a szememben.

2010. nov. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mind a kettő ugyanolyan fontos. Ha nincs meg a testi vonzalom, és csak azért vagyok vele, mert jó ember, akkor az nem párkapcsolat, hanem barátság.
2010. nov. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A belső fontosabb, mert ha valakit megszeretek, azt szebbnek is látom, mint valójában, még ha átlagos külsejű is, viszont hiába szépnek mondott valaki, ha ellenszenves, az azt eredményezi nálam, hogy előbb-utóbb már nem is tetszik annyira külsőre se. Tizenéves koromban még volt olyan, hogy először külsőleg tetszett meg valaki, de ezt már régen "kinőttem", úgyhogy nem sokat jelent már nekem, ha szimplán jól néz ki valaki.
2010. nov. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mind a kettő fontos. Komoly kapcsolatban a belső dominál, ha nem vonzódunk egymáshoz fizikailag is, soha az életben nem jövünk össze. Szerintem jó kapcsolatban testi-lelki vonzalom is van.


Nálam a külső fontossága annyit tesz, hogy valami fogjon meg benne. És ez lehet a kisugárzása is.

2010. nov. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
22:15-el egyetértek egyébként.
2010. nov. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
külső.
2010. dec. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!