Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert van ez? Folytatas lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van ez? Folytatas lent.

Figyelt kérdés

miert van az , hogy messengeren rosszabb a hangualt koztem es parom kozott ,mint amikor egyutt vagyunk, eloben ?

messengeren neha olyan veszekedes utani feszult hangulat van es nem tudom mivel tudnam oldani,mert nem tudom h miert van es nem akarom letamadni h mi a baja mert nem minden esetben alakul igy.


viszont eloben olyan mas minden, jo vele lenni, osszebujunk, simogat, becezget minden..egyszeruen nem ertem h semmi ok nelkul miert olyan fura ..otletek?..


2010. nov. 30. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A párkapcsolatban élni nem lehet interneten keresztül.
2010. nov. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert az érzéseinket 80%-ban a tettek határozzák meg nem pedig a szavak!


Ha ott vagy átöleled, puszilgatod simogatod odabújtok egymáshoz érzitek a másikat, látjátok egymást megnyugszotok hogy azzal lehettek akivel szeretnétek lenni. És ez többet ér annál a szónál, amit MSN-en kimondasz , hogy "Szeretlek"

2010. nov. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

igen, ertem en es tudom,soot, biztos vagyok abban hogy interneten keresztul nem fejlodhet a kapcsolat.Es nincs az h ritkan talalkozunk es csak interneten keresztul beszelunk.


Egyszeruen feltem hogy miert van ez, minden atfutott az agyamon,es nem ertettem mert eloben mas volt.Amugy nem regota jarunk,ez a masodik alkalom hogy egyutt vagyunk es azert tunt furanak mert elso alkalomkor tobbet beszeltunk interneten is.SZoval nem tobbet hanem maskeppen.

2010. nov. 30. 21:54
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi párommal kb minden msnes beszélgetés alkalmával összevesztünk, úgyhogy be is lett szüntetve az msnezgetés. Amúgy remekül megvagyunk egymással, ha veszekszünk is, 10 perc alatt kibékülünk, msnen anno órákig is képesek voltunk balhézni. Szerintem gyilkolja a párkapcsolatot, és nem csak én mondom ezt...
2010. nov. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
mostmar vege :) ugyhogy mindegy..
2010. dec. 4. 23:55
 6/10 anonim ***** válasza:
Miert lett vege?
2010. dec. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ajhaaa..akkor itt nem az msnnel voltak a bajok :(
2010. dec. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
installáld újbol a messengert és használj pluszt
2010. dec. 5. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Msn-en nekem is mindig ez a problémám, még jó, hogy csak havonta 1x használjuk. Azért mert akkor nem figyel rendesen, leköti a gép, ha meg csak te vagy ott, akkor csak te kötöd le. Ezért utálom.
2010. dec. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

enis utalom,megutaltam,de ezmiatt csak.h mikor msn elott van akkor jatszik minden ilyesmi es nem tudunk normalisat ebszelni.eloen nem igy volt.

amugy meg azert lett vege mert nem ment,amikor osszejottunk ra ketnapra mar gondolkodtam h nekem ez iigy nemjo es nem illunk ossze,csak vartam a megfelelo alkalmat,h ne hamarkodjam el.

aztan egyik nap siman a "kapcsolatban" allapotunk atvaltott egyedulallora. nem beszeltuk meg a dolgokat,reszemrol vegeis volt es nincs mirol beszeljunk mar szoval igy marad :) es annyira nem is bant a dolog mar...

2010. dec. 5. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!