Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akkor még lehetünk egy pár?!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor még lehetünk egy pár?!?

Figyelt kérdés

Szakítottunk az exemmel, de nem váltunk el haragban, sokáig találkozgattunk, de ritkultak a találkák és az smsk is.

Aztán ma küldtem neki egy smst mert unatkoztam hogy nem jönne le beszélgetni?!? Egyből visszaírt hogy de, persze, azonnal itt lesz. Lejött és nagyon jót beszélgettünk, minden olyan volt mint azelőtt hogy összejöttünk volna.

Aranyos volt és ugyanúgy viselkedett mint mikor még csak udvarolt nekem.


Akkor ezek szerint még nem vagyok neki annyira közömbös és lehet hogy újrakezdené? Nem akarom így nekiszegezni a kérdést és nem akarok beégni ha egyáltalán nem így van. Szerintetek van még esély újrakezdeni?

(jah és közös megegyezéssel vetettünk véget a kapcsolatnak, mert akkoriban sok összezörrenésünk volt és úgy gondoltuk hogy így jobb lesz, de nagyon sokat szenvedtünk mind a ketten a szakítás miatt...)

19/L 20/F


2010. nov. 30. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Akkor ezután biztos nem lesz összezörrenés köztetek és nem fogtok szakítani.
2010. nov. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem beszéljétek meg...van még esélyetek együtt, ha mindketten akarjátok:)

Sok sikert!!!!:)

2010. nov. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%

Óóó ez olyan kis cuki meghatóóó!!!:)


szerintem még 1x utoljára meg akar d*gni mert mielőtt szakítottatok azt elfelejtette.

2010. nov. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehettek egy pár és ugyanígy lesz vége annak a kapcsolatnak is. Hacsak nem történt valami komoly változás bennetek, akkor felesleges belemenni ebbe a csapdába. Eltelt egy kis idő, megszépítette az emlékeid, persze, hogy elgondolkozol ezen. Pláne lányként. De ez csalóka. Hidd el, ha most csak szimplán gyakran találkoznátok, ugyanúgy előjönnének azok a problémák, amik régen voltak.
2010. nov. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!