Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz, hogy nem tudok elképzelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy nem tudok elképzelni senkivel sem kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Lassan ott járok, hogy 22 éves vagyok és még nem is volt barátnőm. Igazság szerint nem is tudnám elképzelni senkivel sem egy kapcsolatot. A szex viszont hiányzik, de nagyon.

K*rvázni sem akarok, fura helyzet ez. Nem tudom mit kezdjek így magammal.


F


2010. nov. 30. 14:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Velem meg a lányok nem tudnak elképzelni kapcsolatot. Ez van.


21/F

2010. nov. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Vagy marad a jobb kezed, vagy összeszeded magad. Nehogy azt hidd, hogy a szerelem hipp-hopp kialakúl. Ha mégis, hamar elmúlik, úgy hívják "fellángolás" és az erotikus vágyak hajtják. Az igazi szerelem KIALAKUL. És ahogy ez kialakul, el fogod tudni magad képzelni a lánnyal.

16F

2010. nov. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
56%

Gáz. Mondjuk én sem vagyok jobb:D Én akikkel esetleg eltudnám képzelni, azokkal kb. lehetetlen.:) Én is 22 vagyok, de azért voltak már kapcsolataim.

Egyébként nem képzelgetni kéne, hanem menj el a haverokkal bulizni, meg ilyesmi, és majd alakul valami.:)

L

2010. nov. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A haverokkal folyton bulizok.
2010. nov. 30. 15:02
 5/11 anonim ***** válasza:
Én sem tudok elképzelni kapcsolatot, még azzal sem, aki pedig tetszik(lehet, hogy neki meg én nemtetszem, sőt.). : D Pedig én is szoktam eljárkálni otthonról : D
2010. nov. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
gáznak nem gáz. mondjuk én úgy vagyok vele, hogy szeretném a lányokat, de ők nem igazán engem.
2010. nov. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Ajánlom, gondold át milyen nő illik hozzá! Mármint milyen mentalitású. Gondold át, hogy hol lehet olyanokat találni, és ott keresd.

Elég hülye példa: Okos, zárkózott lány = könyvtár

(Bár ott is lehetnek betegesen nimpho lányok)

2010. dec. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én sem tudok, bár Engem elég csúnyán megbántottak:(
2010. dec. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Engem is, most egyelőre én se mert engem is megbántottak. Még ki kell hevernem a dolgot...
2010. dec. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ne siettess semmit !
2010. dec. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!