Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondta, úgy érzi, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta, úgy érzi, nem igazán szeretem. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt a barátommal. Én 19, ő 22. Kimutatom az érzéseimet, meghallgatom, figyelek rá, puszilgatom, simogatom, szerelmesen nézek rá. Mondjuk egymásnak többször, hogy "szeretlek".

Tegnap viszont mikor ő mondta, nem mondtam rá semmit, csak mosolyogtam, meg előtte telefonban sem...

A másik dolog meg az, hogy (még nem voltunk úgy együtt), a szorosabb testi közeledést többször elutasítom, és látom hogy rosszul esik neki, azt hiszi, nem vonz engem. Pedig csak félek tőle, ennyi. Szokatlan nekem ez a helyzet.

Na a lényeg, hogy bánt engem, hogy hogy nem érzi, hogy igazán szeretem...folyton hozzáérek, szeretgetem, és mégse...

Nem lehet hogy ő nem szeret engem?


2010. nov. 30. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Szolj neki, hogy azert nem fekszel le vele mert felsz. Igy eggyutal megis beszelitek. Es minden rendbe lessz

18 f/karpatalja

2010. nov. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia,szerintem kialakulóban van még a kapcsolatotok.Egy férfi meg álltalában késöbb kezd el szerelmes lenni.(oké,nem mindig)Ezt neked kell érezned,a tettek sokmindent elárulnak.Ne feküdj le vele még ha nem vagy kész rá.Attól nem fog jobban szeretni.Ha igazán eljön az ideje azt tudni fogod biztosra.Ráér ez még szerintem..Ismerd meg jobban.
2010. nov. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy hülye faszok vagytok.
2010. nov. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!