Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet a dolog? :-s bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet a dolog? :-s bővebben lent.

Figyelt kérdés

A jelenlegi párommal második alkalommal vagyunk együtt.

Először nyáron jöttünk össze,akkor másfél hónapot jártunk,aztán vége lett sok kis félreértés miatt,amit megkellett volna beszéljünk,de nem tettük, és utána is sokat beszélgettünk,megmaradtunk barátnak.De én azalatt is többet szerettem volna.


És most egy hete újra összejöttünk.Már tudom,hogy mit,hol rontottam el először,probálok változtatni,mert nagyrészt az én hibám volt,és úgy érzem hogy másképp állok a dolgokhoz mint elöző alkalommal.

Nem tudom mennyire szerencsés az ilyen,hogy másodszorra vagyunk együtt, de úgy érzem tanultam a hibáimból és mindent másképp csinálok és hihetetlen hogy kaptam második esélyt.Gondolni sem mertem volna.


Szerintetek mennyi az esélye hogy ez tartós kapcsolat lesz ?( bar tudom hogy fugg a szemelyektol de az elozo szakitas utan rajottem hol hibaztam es szerintem o is es valtoztatok ezen,most nem ugy viselkedek vele es megbeszeltuk h nemugy lesz mint volt,akkor van esej arra h sokaig egyutt maradunk?)


2010. nov. 30. 09:06
 1/3 anonim válasza:

van, ne parázz :)

ha tudod, hol volt a hiba, és tudatosan próbálsz jobb lenni, akkor sikerülni fog :)

2010. nov. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszonom valaszod :)
2010. nov. 30. 09:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyugi...

Lesznek még problémák és nem csak neked kell változtatnod majd...

2010. nov. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!