Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret? Nem akar kapcsolatot?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret? Nem akar kapcsolatot? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
3hónapja vagyok"együtt"egy sráccal, aki 7 évvel idősebb mint én, nagyon zavarja a korom, nem tudja elfogadni, mert hasonló korosztályú lányokkal járt, de nem is akarja hogy vége legyen ami most köztünk van. Két hete azt mondta hogy szerelmes belém túlságosan is/igaz volt benne pia rendesen/de ha a kapcsolatról beszélünk mindig azt mondja nem tudja mi legyen csak azt hogy nem akar elveszíteni.Aztán van mikor tereli a témát, de maga soha nem hozza fel.Szeretem őt, szeretnék a barátnője lenni. Megéri várnom rá? Majd alakul valahogy vagy hagyjam az egészet?/17L-24F/
2010. nov. 30. 08:48
 1/1 anonim válasza:

szerintem légy még türelmes egy kicsit. tudom, hogy nehéz, de hátha megéri? :)

semmiképp ne erőszakoskodj, inkább keress olyan elfoglaltságokat, amik elterelik a figyelmedet róla, ha elfoglaltabbnak, "elérhetetlenebbnek" tűnsz, akkor lehet ő is hamar észbekap, hogy lehet dönteni kellene..

próbáld nem keresni, és figyeld meg, hogy ő keres-e? ha nem, egyértelmű a helyzet.

ha pedig keres, legyél laza (de nagyon kedves is vele), ha kellesz neki, szerintem hamarosan dönteni fog. :)

2010. nov. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!