Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavaró "barátnő", szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavaró "barátnő", szerintetek van okom féltékenynek lenni?

Figyelt kérdés

A pasimnak van egy barátnője, akivel gyerekkoruk óta ismerik egymást, ahogy ő fogalmaz "össze voltak nőve". Soha nem történt köztük semmi, a barátom saját elmondása szerint nem is akart ilyesmit, meg állítólag a csaj sem. De egyszer, mikor még nem jártunk, mesélt a csajról, h hát igen, a szomszéd csaj, h milyen jóban voltak régen, meg barátság meg minden. Erre én: de azért most megdugnád, és erre ő: aha :D Hozzá kell tennem, h ittunk már mindketten, és lényegében én húztam ki belőle ezt a választ, meg nem is jártunk még, de mégiscsak ezt mondta.

A csaj egy időben állandóan kommentelgetett a képei alá, h így bratyó, meg úgy, meg hogy megölelgetlek, megpuszilgatlak, ha hazamegyek (mert külföldön él). Mondanom se kell, volt köztünk ebből vita. Egyszer a barátom visszaírt neki (tényleg, tök kedvesen), hogy légyszi, ezt mellőzzük már, a barátnőm nem hiszem, hogy örülne, ha ilyeneket kellene néznie.

Akkor a csaj tökre felháborodott, és egy ideig nyugalom volt, de most megint kommentel a képei alá, és mondtam a barátomnak, h engem nem zavar, örülök neki és büszke vagyok rá, ha másnak is tetszik (pedig zavar, de nem akarom bántani őt azzal, h féltékenykedem). És mondta, h nagyon örül és megkönnyebbült, h így kezelem ezt. Jó, ezzel gondoltam le is van zárva a téma, de erre mondja, h akkor ő válaszolna neki.. Ezen ideges lettem, nem értem, miért akar válaszolni neki, mikor mondta régebben, h igazából nem vágyik a csaj társaságára, mert attól, hogy kicsi korukban sokat együtt voltak, nem az ő világa már. És erre az volt a válasza, hogy nem szeretne csalódást okozni neki azzal, hogy ilyen látványosan leszarja..

Most ezt higgyem el? Félek, hogy nagyon fontos neki ez a lány, fontosabb mint én, és félek, hogy valahogy csak összejönnek.. Igaz, hogy nem itthon él a lány, de ne ez tartsa már mellettem a barátomat.. :S

Vagy túlreagálom nagyon és nem következik ebből ilyen veszély? Hogy kellene viselkednem? Nagyon szeretem őt, és tudom, h sokszor túlzásokba esem, de nem akarom bántani.. Csak azt se akarom, hogy hülyének nézzen... Meg a csaj se ugye.. Szerintetek?


2010. nov. 30. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hűű...Ez nagyon bonyolult eset. De a barátodnak igaza van, sajnos nem lehet senkit sem csak úgy "leszarni", főleg nem azt az embert, akivel addig amíg téged meg nem ismert nagyon baráti viszonyban volt...Egy kicsit tényleg túlreagálod és megértem, mert biztosan nem esik neked jól, hogy egy másik lány folyton zavaró tényező maradhat az életetekben...Viszont szerintem örülj neki, hogy ezt nem a hátad mögött teszi...Ne feszegesd a témát, vagy, ha már nagyon idegesít, akkor most szakíts vele, mert a továbbiakban ez sokkal nagyobb gondot okozhat a párkapcsolatotokban...Nem várhatod el tőle, hogy a kedvedért minden korábbi ismerősével megszakítsa a kapcsolatát végleg...Férfiként tudom nagyon jól, hogy az amikor kimondjuk egy lányra, hogy megdugnánk, az valójában nem jelent semmit, csak a kérdésedre kaptál egy választ... XD Nyilván vannak pasik akikkel Te is szívesen lefeküdnél, csak úgy próbaképpen, de ez nem jelenti azt, hogy meg is tennéd, vagy azt, hogy meg is fogod tenni...Hm?!
2010. nov. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem akarok vele szakítani, mert egyrészt nagyon szeretem, másrészt pedig ez sajnos bárkinél előjönne, mert mindenkinek vannak régi ismerősei, barátai.. úgyhogy valószínű, nekem kell megváltoznom.. csak szeretném tudni, kívülálló hogy látja ezt, mert megalázkodni se akarok azzal, hogy mosolyogva nézem, amint a lány a fent említett dolgokat írogatja a barátomnak nyilvánosan..

a lány egyébként "egyedülálló", de minden képén más pasi nyakában csüng (pedig nem is kifejezetten szép, de tényleg)

köszönöm a válaszodat, kicsit megnyugtatott :) írjatok még kérlek :)

2010. nov. 30. 08:58
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Szia! Nekem erről az a véleményem, hogy a barátod hűséget fogadott, nem vakságot illetve elszigetelődést a régi barátaitól. Én kifejezetten allergiás vagyok arra, hogyha barátnőm azt mondja, hogy márpedig tartsam távol magam xyz-től.....
2010. nov. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem megcsalás, de tartsd rajtuk a szemed.
2010. nov. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

De csak a szemed tartsd rajtuk, ne tegyél megjegyzéseket...

Ha van valami, úgyis kibújik a szög a zsákból...Ha meg nincs, akkor meg minek feleslegesen veszekedni?!

2010. nov. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!