Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenység? Norm. Válaszokat!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenység? Norm. Válaszokat!

Figyelt kérdés
A Bnőmmel már 9hónapja együtt vagyunk, és mára kicsit idegesít néha mikor előjön a féltékenysége: Tv-t nézek,véletlen mutatnak benne 1bikinis nőt,akkor féltékenységi roham tör rá. Utcán gyalogolunk,köszönök oszt társamnak,v ismerősömnek aki lány és már azokkal is összeköt és megkérdi hogy ugye nem tetszik stb, eltakarjam a fejem mikor vki más lányt látok vagy akármi? most ez hogyvan? a féltékenysége bánt, és beszéltem vele hogy ez nemjó igy,és aztmondta azért féltékeny ennyire mert szeret. de igy nemtudom meddig birom még,hogy hűséges vagyok vele szemben,de mindig kételkedik,nincsenek már lány barátaim,nem beszélek senkivel,buliba nem is jártam most se járok, szal suli után hozzá megyek,és ezek ellenére is,ha már más van pl tv-ben akkor is én kapok érte mert odanézek... Nagyon szeretem őt mert tényleg rendes lány,csak ez a féltékenység zavaró egy cseppet,és ha beszélek vele evvel kapcsolatban,sztem elkapja megint a sírás :( légyszi norm válaszokat irjatok. köszi
2010. nov. 29. 19:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

10:16

hát lehet, hogy nem mindenki magából indul ki, de szerintem azért annyira nem egyedi az eset... csak azt mondom, hogy ilyen is előfordulhat. És hogy esetleg semmi baja nem lesz a lánynak, ha pszichológushoz jár esetleg, mert bár nem komoly, de csak megkeseríti az életét. Mármint igen ritka kapcsolat az, ahol egy fiú 20 évig tűri ezt. 1-2 évig még okés, na de majd ha esetleg összeköltöznek és dolgozni fog a srác, akkor csak olyan munkát vállalhat, ahol nincs egy nő sem? tudom, h 9 hónap után nem feltétlenül gondolnak erre, de hosszútávon a lányon csak segítene egy pszichológus, hogy kiderítsék miért nem tud megbízni a férfiakban, vagy miért nincs önbizalma.

2010. nov. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!