Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenység? Norm. Válaszokat!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenység? Norm. Válaszokat!

Figyelt kérdés
A Bnőmmel már 9hónapja együtt vagyunk, és mára kicsit idegesít néha mikor előjön a féltékenysége: Tv-t nézek,véletlen mutatnak benne 1bikinis nőt,akkor féltékenységi roham tör rá. Utcán gyalogolunk,köszönök oszt társamnak,v ismerősömnek aki lány és már azokkal is összeköt és megkérdi hogy ugye nem tetszik stb, eltakarjam a fejem mikor vki más lányt látok vagy akármi? most ez hogyvan? a féltékenysége bánt, és beszéltem vele hogy ez nemjó igy,és aztmondta azért féltékeny ennyire mert szeret. de igy nemtudom meddig birom még,hogy hűséges vagyok vele szemben,de mindig kételkedik,nincsenek már lány barátaim,nem beszélek senkivel,buliba nem is jártam most se járok, szal suli után hozzá megyek,és ezek ellenére is,ha már más van pl tv-ben akkor is én kapok érte mert odanézek... Nagyon szeretem őt mert tényleg rendes lány,csak ez a féltékenység zavaró egy cseppet,és ha beszélek vele evvel kapcsolatban,sztem elkapja megint a sírás :( légyszi norm válaszokat irjatok. köszi
2010. nov. 29. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nos vszínű valami lelki oka van a dolognak, ugyanis ha nem adsz rá okot, ennyire egyáltalán nem lenne szabad féltékenynek lennie. Ha szeret, meg kell, hogy bízzon benned annyira, hogy ne legyen féltékeny minden apró mozzanatodra, mert ez beteges. De sajnos nem valószínű, hogy ez a viselkedése változni fog. Kérdezz rá, hogy ha szeret, miért nem bízik benned, és ha bízik benned miért féltékeny...
2010. nov. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A féltékenység megöli a szerelmet....:( Szerintem ez leginkább az önbizalomhiányból fakad.
2010. nov. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Előző vok. Még annyit, h egy kapcs alapja a bizalom..beszéljétek meg, ha sír, akkor is.
2010. nov. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Tudom miről beszélsz, én lány vagyok, hasonló viselkedéssel a bnődéhez. Én sem szeretem ha megnéz akármilyen lányokat, és neki is volt sok lány barátja, minimum elvárásom volt, hogy ő ne keresse őket. Mi megbeszéltük, hogy engem nagyon zavar, ő nagyon jól fogadta és már szólás nélkül ha van vmi ilyen a tv-ben rámnéz.. tudom lehet mondani hogy hülye vagyok meg minden, de engem ez megnyugtat, hogy nem húzza fel magát azon ha mondom hogy zavar, hanem tesz ellene, és mindjárt jobb lesz.
2010. nov. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nincs oka féltékenynek lennie,mert nem csalom meg,nem beszélgetek más lányokkal a háta mögött sem,és nem is járok sehová szinte. A múltamban voltak csalódásaim,hibáim én elmondtam neki, de ahogy rátaláltam megváltoztam,amit még magam se hittem el. köszi a válaszokat
2010. nov. 29. 19:53
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Én dobnám... Nem vagyok nagyon válogatós, de nekem egy lány ne tiltsa meg, hogy kivel találkozzak... senki ne tiltsa meg. Nekem a lányok között sok barátom van, akik nem többek, mint barátok. Másról lehet velük beszélgetni mint a haverokkal... Vagy megszokja vagy megszökik XD
2010. nov. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem normális dolog. Az én páromnak is vannak lány barátai, akikkel már évek óta jóban van. Az milyen lenne már ha megtiltanám? Szerintem az ilyen nem is szereti igazán a másikat, csak saját magát félti. Sosem értem hogy lehet valaki ennyire primitív. Jóhogy a szemed nem köti be :)
2010. nov. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az én párom is féltékeny volt a tv-cicákra. Közöltem vele, hogy addig örüljön, amíg a nőket nézem. Ha nem csak nézem és már nem csak a nőket nézem, akkor aggódhat.

Csak olyan filmeket nézzünk, amiben csúnya pasik és csúnya nők játszanak? Nonszensz.

Kiderült, hogy féltékeny volt az összes barátnémra. Ok nélkül. Féltékeny volt üzletfelemre, mert csinos lány volt. Mikor egy telefonhívásra (szakmai segítség) vágta be a durcit, mert csinos lány hívott és én örömmel segítettem, akkor mondtam, hogy akár félre is léphetnék.

Elváltunk.

2010. nov. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik ismerősömnek volt és sajnos újra van (ugyanaz a csaj) ilyen barátnője. Mindenre és mindenkire féltékeny volt, még a plakátok miatt is üvöltözött/bőgött hisztizett a lelkem. Aztám végzett a sulival, nem volt kedve rendes melóhoz, s miután kirúgatta magát a rendes állásból, beadta a havernak, hogy egy napos képzés után svédmasszőr lett, akár napi 10e ft-s fizuval.... 2 hónapra rá lebukott hogy erotikus masszázsban nyomult, és állítása szerint "csak" kiverte. Most újra együtt, de legalább a csajnak egy féltékeny szava sem lehet...

Lehet az ilyen lányok valamennyire magukból indulnak ki, vagy nem tudom, de jó ilyenből nem lesz.

2010. nov. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: azért ez egy elég egyedi eset amit te leírtál, és nem biztos hogy mindenki magából indul ki, sokszor a háttérben az önbizalom hiánya van, amit nagyon nehéz feltornázni.
2010. nov. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!