Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Emlékezni szeretnék, de hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emlékezni szeretnék, de hogyan?

Figyelt kérdés
Nincs erre valami kapszula akármi? Olyan jó lenne visszaemlékezni arra az időszakra amikor még boldog voltam... Már kicsit homályos a dolog. :(
2010. nov. 29. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:

LSD

Extasy

Mariska.

Mefedron.

2010. nov. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Majd építek neked egy kapszulát amiben viszautazhacc az időben , am """viccet""" félretéve szerintem nincs
2010. nov. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem sincs, ezért kérdeztem :(
2010. nov. 29. 18:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne gondolkozz azon , hogy mi volt akkor mi volt régen, élj a mában, az akkor volt ez meg most van, "ami elmúlt soha nem jön vissza már..."


Inkább a jövődön gondolkodj, hogy miként lehetsz ismét boldog és ahhoz mit kell vagy mit nem kell tenned.

2010. nov. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ember élete során nem felejt, szimplán egy-két emlék homályosabb lesz. Ez mindenkinél így van...Persze tárgyakban mindig megőrizheted az emlékeket, úgy nem halványulnak el, de költözésnél például a tárgyak is elveszhetnek. Ne rágódj a múlton...Ne akarj a boldogságod minden apró részletére emlékezni - emlékezz a tudatra, hogy boldog voltál, és higgy, hogy lehetsz még boldog. :)
2010. nov. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
utolsó, köszi :)
2010. nov. 29. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!