Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a férfiak?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy mindig a nő a hibás azért, mert nem veszi észre, hogy nincs valami rendben a kapcsolatban? Hogy elhitetjük magunkkal, hogy minden rendben és folytatjuk a reménytelen játékot mialatt a pasink félrelép? Közben meg végig játtszák az agyukat, végig hazudnak és próbálják elkerülni, hogy kiderüljön, van harmadik is?

Miért vesznek minket hülyére és utána miért mi vagyunk a hibásak?

És a legfőbb kérdés, miért annyira ostobák, hogy ahelyett, hogy szólnának a problémáikról, mondanák, hogy változtassunk mert nem jó, inkább magukban tartják és keresnek helyettünk egy új nőt?


2010. nov. 29. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

A férfiak szeretik a nőket. Nagyon. Ha nincs probléma a kapcsolatban akkor is félrelépnek. Nem kell nagy jelentőséget tulajdonítani neki. Mondhatnám úgy is, hogy lányok, túlspilázzátok a dolgot! :)


Sosem értettem, mi a baj a megcsalással. Amolyan motorikus funkció. Nem igen tudjuk megállni. Ettől még szerethetjük a párunkat/családunkat.

2010. nov. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem, szóval motorikus funkció :) Akkor valószínű te is elnéznéd a szeretett nődnek, hogy mással szeretkezzen nap mint nap...

Én úgy gondolom, hogy az a férfi nem szereti a barátnőjét, aki félrelép.

De sok esetben akkor is ezt a hülye magatartást mutatják, amikor már híre nincs a szerelemnek. Ha nincs egyéb kötődés, nincsenek gyerekek akik miatt maradni kell, akkor miért csinálják ezt a cirkuszt és miért nem lépnek le?

2010. nov. 29. 11:21
 3/6 clyde&robert ***** válasza:

mert a ferfiak disznok,hidd el,egy egyszeru kapcsolatot akarnak hogy ne legyen kotodes,csak egy jo dugas es lelepnek,nem kell problemarol beszelni,nem akarnak vitatkozni.

hidd el nekem,minden ferfi csak dugni akar,ez annyira nevetseges,amig en is ugy viselkedtem addig nem volt egy komoly kapcsolatom,ha volt is baratnom akkor is megcsaltam,mert nem tudtam ertekelni,azutan meg kezembe vettem egy par erdekes konyvet,amit elolvastam es hasznaltam a benne leirtakat,most meg van egy baratnom,aki szeret,sot imad,es nem tudom megcsalni,de azert nem vagyok papucs sem,vicces es szorakoztato vagyok,mindig olyan dolgok jutnak eszembe meg olyan ajandekok amik megnevettetik es olyankor mindig azt mondja,hogy ezert szeretlek en teged

2010. nov. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Természetesen amit nekem szabad neki is szabad. A félrelépés, és minden nap mással kuffantás azért nem ugynaz szerintem. :)


A te felfogásod szerint a férfiaknak folyton váltogatniuk kellene a párjukat. De sztem ez nem így megy. Együtt vannak valakivel akit szeretnek. De ha úgy adódik, és nem bírják tovább, akkor kieresztenek egy másik nővel. Ettől még előtte is utána is ugyanannyira szeretik a párjukat. Miért hagynák el? Nem értem.


Ezek csak vágyak. Tudom, hogy egészségtelen és drága a mekis kaja, mégis néha elcsábulok. Attól még a jó kis töltöttkáposztát is imádom! :)

2010. nov. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Részben igazad van,de szerintem a nők nagy részéről is elmondható nagyon sok ilyen dolog.Persze kivételek vannak..szerencsére.
2010. nov. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha félrelép valakinek a párja, az nem szereti a másikat. Legyen az pasi vagy nő, mindegy. De nekem ez a véleményem. Ha már egy pasi leköti magát egy nő mellett, akkor legyen már hűséges! Mert ha erre nem képes, akkor minek neki barátnő/feleség??? Akkor ne kösse le magát a nő mellett! Számomra csak akkor érthető az, hogy társ mellet a pasi csalja a nőt, ha a nő elhanyagolja a pasit szex terén! Ha meg nincs hiány, és valóban szereti a pasi a nőt, akkor NEM CSALJA MEG! Ennyi! Jaa, és ha 1-szer megteszi, akkor megteszi többször is, úgyhogy ha félrelép, akkor NEM KELL NEKI MEGBOCSÁTANI! Erről ez a véleményem. Akkor vagy megcsalom én is, amit közlök is vele, hogy neki is fájjon, vagy pedig elhagyom!

26/N

2010. nov. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!