Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy másképp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy másképp gondolja?

Figyelt kérdés
Megismertem 1 lányt itt neten, a lényeg az hogy ő 14 éves énmeg 17 nagyon aranyos, okos, érett felfogásu! Már ismertem 1 ideje mikor egyszer csak rá kérdeztem, hogy talizunk-e majd! Igent mondott! Utána valahogy arra terelődött a téma, hogy ő 16 éves koráig nem akar kapcsolatot! Énmeg írtam neki, hogy képes lennék rá 2 évig várni ugy, hogy közbe a barátnőm de semmi fizikai kapcsolat nemlenne köztünk! Csak max talizás, csokolozás stb.. Írtam neki, hogy engegje meg, hogy bizonyíthassak! Aztmondja bejövök neki meg minden! De ő erre még éretlen és nem akar ilyen kapcsolatot meg, hogy majd 2 év mulva ujra álljak elő ezzel a kérdéssel! Most mit tegyek?:S Nagyon érett, és aranyos kiscsaj, nem szeretném, hogy valami állat tönkretegye amikor 16 lessz!:S Kivárni 2 évet meg, kapcsolat nélkül iszonyat nehéz lessz! De már őis kedvel! Meg énis őt! Megbeszéltük! Segítsetek! A válaszokat előre is köszi!
2010. nov. 28. 23:54
 1/10 A kérdező kommentje:
Jah igen és nem akar ezen a döntésén változtatni!:S Pedig kérdeztem tőle, de nem!
2010. nov. 28. 23:56
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Én örülök neki, hogy 14 évesen nem akar még párkapcsolatot. Azt hiszem, sok szülő megirigyelné, hogy valakinek van ilyen lánya. Ráér még elveszíteni az eszét egy fiú miatt. Egyenlőre neki a tanulás a fontos. Ezzel alapozza meg a jövőjét, tudod?

A lessz pedig még mindig lesz.Te is inkább a tanulásra koncentrálnál és sűrűbben látogatnád a nyelvtan órákat.

2010. nov. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2 évet, de mire??? addig lehet te is találsz mást
2010. nov. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs az első kommentelőnek mértkel ennyire bunkónak lennie! Semmi rosszat, vagy perverzet nem írtam le! Normális válaszokat szeretnék! A normális kérdésemre! Azmeg, hogy nem írtam helyesen nem izgat! Mivel este van és vakon írok gyorsan! Bunkókám!-.-
2010. nov. 29. 00:08
 5/10 A kérdező kommentje:
2. nemhiszem! eddigis keresgéltem de egy ilyen értelmes lányt sem találtam mint őt!:) nagyon okos és értelmes!
2010. nov. 29. 00:09
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Az miért lenne bunkóság, hogy probáltam leírni, hogy csak 14 éves! Na majd ha lesz lányod!!! Gyerek még, ezen mit nem értesz? Lehet,hogy éretten viselkedik, de a tényen nem változtat, hogy még nagyon kislány. Ezzel ő is tisztában van a leírtak alapján. Szerencsére... elég ritka sajnos a mai világba.
2010. nov. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatal vagy meg elotted az elet tuti lesz meg rengeteg nod szal en a helyedbe nem varnek ra
2010. nov. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor találkozgassatok így, menjetek el moziba, sétálgatni stb. ha sokat vagytok együtt az már olyan, mint egy kapcsolat, nem kell azt kimondani vagy megegyezni, hogy jó akkor most JÁRUNK. Ha szimpi vagy neki és kedvesen, jól bánsz vele, akkor úgyis beléd szeret!
2010. nov. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog tetszeni a válasz, de a lány tényleg túl fiatal még és nagyon is érthető, hogy nem akar testi kapcsolatot egyelőre. Igaza van. Szerintem hagyd meg neki a döntés jogát és ne próbáld meg olyasmire rábeszélni, amit esetleg csak a kedvedért tenne meg, nem pedig azért, mert ő szeretné. De te is fiatal vagy még, két év alatt nagyon sok minden változhat. Lehet, hogy jobb lenne hogy egyelőre maximum barátok maradnátok.
2010. nov. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: Igazad lehet, namajd rajta leszek a témán!:D
2010. nov. 29. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!