Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egyik felem örül a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik felem örül a másik halálosan sir. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt ezelött 2 és fél éve és halálosan beleszerettem.Olyan modon,hogy még mindig tart ez az egész,úgyérzem soha nem fogom tudni elfelejteni.Sajnos nem adott rá lehetöséget,hogy járjak vele,mert azt mondta más fiúk tetszenek neki.Az elmult 2 év nagyon rosz volt az életemben,mert nagyon sokkoló idöszakokon mentem keresztül.Mindig álmodoztam róla,hogy nagyon imádom öt és,hogy a közelében legyek.A utobbi idökben már ugyérzem megnyugodtam vele kapcsoaltban kezdtem ugymond elfelejteni öt.Sokat szenvedtem miatta.És ezek a szenvedések a mai napon ujra kezdödtek,mert az egyik barátom azt mondta megszeretné öt ismerni.És mivel,hogy nincs párkapcsolata neki és a csajnak is több mint valószinű lehet lesz belöle valami.Igy legalább a közelemben lesz,de úgyérzem belefogok halni a fájdalomban.Nagyon súlyos a problémám,el sem merem mondani mennyire.Gondoljatok a legrosszabra...Halálosan komoly tanácsokat kérem.Elöre is nagyon szépen köszönöm.
2010. nov. 28. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
szakadj ketté
2010. nov. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
HALÁLOSAN SíR
2010. nov. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

gondolom a barátod tud az érzéseidről elég szemét dolog tőle,h lenyúlja előled...gondolhatna rád is ha már elvileg a barátod és látta 2éven keresztül h miatta szenvedsz..nagyon szemét húzás tőle.

nem tudsz mit tenni nincs tanácsom sajnos mert erre nincs.nekem egy sráccal van így 1 éve tudom hogy nem fog összejönni vele..probalom kitörörlni de tudom h soha nem fog menni.

kikéne szakadnod abból a környezetből ami a lány körül van hozzá köt szerintem ez az egyetlen megoldás h elviselhetővé váljanak a napok.remélem jobban leszel!sajnálom és átérzem a helyzeted!de fel a fejjel :)

17/l

2010. nov. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Moszuke ***** válasza:

hogy szerethetsz egy olyan embert akit nem is ismersz?

ezen gondolkoztál már?

az hogy tudod a nevét vagy beszéltél vele 3x az nem megismerés.. teccik érteni?:S

szerintem te is csak egy tökéletes fantomot kergetsz..:)

2010. nov. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Mindig álmodoztam róla"


Na ez a baj te nem azt a lányt szereted csak egy kellemes álomképet ebbe az idili mesébe menekültél a vallóság elől.

Nem is ismered azt a lányt, a vallóságban kell élni.

Próbálj rá nyomulni gyorsan rájösz hogy távolról se hasonlit a te álmaidhoz.

2010. nov. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!