Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jóféle barátnőt akarok. Hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóféle barátnőt akarok. Hol lehet szerezni?

Figyelt kérdés
Van ilyen oldal vagy valami?
2010. nov. 28. 21:04
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
Írj a Jézuskának!!!!:D:D
2010. nov. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
hát bocsi de tényleg 16 vagyok. :D de azt mondják a szerelem kortalan. ;)
2010. nov. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
szilvi voltam (az utolsó)
2010. nov. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 errre ***** válasza:
ez egyre rosszabb.
2010. nov. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
Szilvi, és jól nézel ki?:P
2010. nov. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
Még mindig kíváncsi vagyok, hogy mit értesz jóféle alatt... Szőke vagy barna? Szolíd vagy bevállalós? Kismellű vagy nagymellű? Vicces vagy komoly? Bulizós vagy otthonülő? Stb,stb,stb...
2010. nov. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 A kérdező kommentje:
Az ideális barátnőm: Hajszín mindegy, de a sötétbarna/fekete és a szőke a kedvencem. Az a lényeg, hogy szép szeme legyen... A melle ne legyenek túl kicsik, de nem ragaszkodom egy playboy modell alkatú lányhoz sem, szóval ilyen közepes tökéletesen megfelel. A belsőn nagyobb a hangsúly: mivel én ilyen otthonülős fajta vagyok, azt szeretném, hogy ő inkább bulizós, kimozdulós legyen. Persze ne vigye túlzásba, de szeressen eljárni itthonról. Legyen bevállalós, de azt se vigye túlzásba. Szóval inkább az arany középút. Inkább legyen vicces, mert én is az vagyok, de azért tudjon komoly is lenni néha. Ezen kívül fontos intelligens legyen (persze nem várok el két diplomát és egy doktorit, csak lehessen vele beszélgetni sok mindenről), és értékelje a sajátos humoromat. Nagyjából ennyi :D
2010. nov. 29. 15:54
 48/49 anonim ***** válasza:
hát kb olyan vagyok amit Marci(akik nem figyeltek ő a kérdező) barna hajam van (szőkésbarna) kék szemem 165 centi vagyok, átlagos testalkatú. jelenleg közgazdásznak tanulok, és hát nem vagyok egy bulikirálynő de azért elszoktam barátnőkkel menni, de leszögezem nem szoktam berúgni(az nem az én műfajom)
2010. nov. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
Nem rossz Szilvi, nem rossz ;) küldesz kéépet?
2010. nov. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!