Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hosszú kapcsolat alakulhat ki egy 13 éves lány és egy 17 éves fiú között?

Figyelt kérdés

Osztálytársamról és egyben legjobb barátnőmről van szó.Kíváncsi vagyok a véleményekre,tapasztalatokra! :)

13/L


2010. nov. 28. 20:05
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
100%
Én 13 voltam a fiú 17....3 évig voltunk együtt.Gyönyörű volt,de a vége az iszonyatosan fáj még a mai napig is,pedig már 19 vagyok:(
2010. nov. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Sajnálom.:/

Miért lett vége?

2010. nov. 28. 20:10
 3/22 anonim válasza:
Összejött egy másik lánnyal,és MSN-en szakított:(
2010. nov. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
közepesen
2010. nov. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Hát életre szóló kapcsolat biztos, hogy nem. Legalábbis nagyon minimális az esélye. Még mindketten nagyon fiatalok, napról-napra változnak,hiszen ez a kamaszkor. A fiú 4 évvel idősebb a lánynál, akkor jobb esetben a gondolkodása is érettebb, mint a lánynak. Hogy valójában milyen kapcsolat alakul ki kettőjük közt,az nagyon sok mindentől függ, szerintem erre ő maguk se tudnak most még válaszolni, nem hogy mi kívülállók. Minden esetre sok boldogságot nekik.
2010. nov. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Pl. 45 éve tartó kapcsolat. Ebből 39 év házasság :-)

A szüleimről van szó.

2010. nov. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Ez a helyzettől függ. Nekem 13 évesen 18 éves barátom volt, viszont a korosztályomból senki sem értett meg igazán. Mindig én voltam a lány a gazdag szülőkkel, aki mindent megtehet, mert a szülei úgysem figyelnek.


Pedig nem, a tesóimra kellett vigyáznom, anyámék sorra feledkeztek el a fellépéseimről, versenyeimről, és sorra csesztettek a jegyeim miatt. Ezt az osztálytársaim nem értették meg, én 13 évesen már egy 20 éves értelmi szintjén álltam.


Ha egy értelmi szinten vannak, ha tudnak miről beszélgetni, akkor igen, lehet jövője ha az egész lényege az, hogy mutogassák egymást, akkor semmi értelme.

2010. nov. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
14 éves volt anyukád, mikor férjhez ment?:O
2010. nov. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
59%
Pár hónap, amíg meg nem gyanusítják a fiút kiskorú megrontásával.
2010. nov. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Biztos,hogy nem mutogatás miatt vannak együtt.Bnöm eléggé érett gondolkodású,ezt sokan hangoztatják is.
2010. nov. 28. 20:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!