Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek karácsonyra a barátomnak?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nagyon sok ilyen kérdés van, de muszáj volt feltegyem. Legyetek szívesek, és segítsetek nincs semmi ötletem, ő 15/F...és valami szépet szeretnék neki adni...(imádja a zenét...slipknot a kedvenc együttese...)

Szóval kérlek segítsetek, és ha lehet csak normális válaszokat írjatok.

Előre is köszönöm. :D:D

13/L


2010. nov. 28. 19:49
 1/8 nielindi ***** válasza:
tvájlájtos tolltartót.
2010. nov. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2 kavicsot,meg 1 üveg whiskeyt.
2010. nov. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Valami személyeset, de nem túl drágát.

Neves zokni, vicces cuccok.

Esetleg Fogsz egy papírt, rányomtatod:

Ez a kupon egy ingyen csókra jogosít (...)(neved)val/vel.

2010. nov. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
análtágítót
2010. nov. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én barátom szülijére parfümöt vettem meg csokit :) Igaz ő 17 de gondolom ennek a kisebb fiúk is örülnek :P

Vagy egy fa gyöngyökből készült (fiús) nyaklánc

Bőrkarkötő (rengeteg fiún látok mostanába vastag inkább nem is karkötőt hanem karszíjat és nekem nagyon bejön :))

15/l

2010. nov. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat...akik normálisat tudtak írni... :D:D

de azért jöhetnek még ötletek.. :$$xDD

2010. nov. 28. 20:08
 7/8 anonim ***** válasza:
nem volt olyan, h mondjuk együtt mentetek várásolni és vmi kisebb dologra csak úgy mellékesen mondta, h jé ez milyen jó? vagy nincs köztetek valami poén? mert akkor ezekre lehetne támaszkodni. egyébként meg ha szereti a zenét, vegyél neki egy zenekaros pólót mondjuk [gondolom az albumok megvannak neki, ha csak letöltve, akkor a kedvencét esetleg megveheted].
2010. dec. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ez a pólós dolog nem is rossz ötlet...köszönööm...(L)
2010. dec. 3. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!