Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, milyen hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, milyen hosszú kapcsolat várható egy olyannál, ahol a két fél kb.230 km-re lakik egymástól?

Figyelt kérdés

lány: 18, fiú: 19

Volt már ilyenben részed? Milyen szintű volt a kapcsolat, mennyi ideig tartott...?


2010. nov. 28. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Volt. 19/l és 21/f. 1000 km távolság, 7 hónapig tartott.
2010. nov. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nalunk 250 km volt kozottuk, 2 evig tartott azutan osszekoltoztunk mert annyira megismertuk egymast h ideje lenne osszekoltozni. Nalunk mukodott


Mindenkinel nem egyforma az udvarlas

2010. nov. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
sok a táv nagyon....
2010. nov. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nagyon rövid, nem hiszek a távkapcsolatokban mivel testi kontaktusra mindenkinek szüksége van (ölelés puszi közös programok)

ha nem tudjátok megoldani hogy minden hétvégén talizzatok (vagy 2 hetente bár ez is necces) szerintem ne vágjatok bele, bár ha későbbiekben megoldható hogy közel lakjatok egymáshoz akkor várjátok ki...

2010. nov. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én most barátnőmtől kb 200km re lakok, 2 hetente találkozunk meg szünetekbe mert még suliba járunk, de szerintem addig jó a távkapcsolat amig megbiztok egymásba meg szeretitek egymást, bár majd 2-3 év mulva mi is szeretnénk összeköltözni mert azért az úgy csak jobb, igy necces necces de megy, meg kell probálni! 1 lehetőséget szerintem megér, sok veszteni valód nincs :)! Ha megprobálod akkor sok sikert hozzá!
2010. nov. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok és azt elfelejtettem mondani hogy lassan fél éves a kapcsolat, de nálunk már távlatokba megy a tervezés :).
2010. nov. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem rólam van szó egyébként (én személy szerint nem bírnám a távkapcsolatokat...)

Hanem egy olyas valakiről, aki most jött össze valakivel, aki majdnem 250 km-re lakik.

Én szerelmes vagyok belé, szoktunk beszélgetni is néha, viszont most, szombaton találkozott a gyerekkel, aki ilyen messze lakik...és ez eléggé szar... ://

2010. nov. 28. 19:13
 8/10 A kérdező kommentje:
És már szívet is kitett a lány, meg egy közös képet feltett egy közösségi portálra, ami szombaton készült...és én remélem, hogy azért nem lesz komoly a dolog...azért ez nagy táv, és fiatalok is..
2010. nov. 28. 19:16
 9/10 anonim ***** válasza:
Van. Több, mint 1000 km, és már 10 hónapja tart. Ő 34 F, én 28N.
2010. nov. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást,igazán akkor megoldható. :) Sok sikert. :)
2010. nov. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!