Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 hét, tényleg nem elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hét, tényleg nem elég valakit kiismerni?

Figyelt kérdés
Én 1 hét alatt nagyon megkedveltem egy lányt, mondhatni beleszerettem. Mikor találkozgatunk mindig elvagyunk, egymáshoz bújogatunk fogdossuk egymás kezeit, bókolgatunk beszélgetünk. És itt jön a forduló. Valamikor azt mondja hogy még nem ismer eléggé... És akkor nem engedi hogy megfogjam a kezét, nem engedi hogy odabújjak stb. Kezdem azt hinni hogy szégyenl a többiek előtt, pedig nem vagyok se csúnya se beképzelt. Szerintetek se elég 1 hét valakit megkedvelni?
2010. nov. 28. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2010. nov. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak mások előtt nem csinálja?
2010. nov. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ő 15 én 17
2010. nov. 28. 18:52
 4/8 anonim ***** válasza:

Abban mondjuk igaza van, hogy 1 hét kevés megismerni valakit, az viszont nagyon nem normális, hogy ha egyszer eljutott egy szintre, miért lép vissza.

Ha legközelebb egymáshoz bújtok, kérdezd meg tőle, hogy most már ismer e annyira, hogy ezt csinálja?

2010. nov. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy élet is kevés hozzá :) És ettől szép az egész:)
2010. nov. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19:06-nál a pont.
2010. nov. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én sem mindig kedvelem a túlzott leláncolódást...

XD

2010. nov. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1 hét elég hogy beleszeress, de megismerni nem elég.
2010. nov. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!