Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell viselkedni?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, már voltak párkapcsolataim, de egy sem volt ami 2-3 honapnál tovább tartott. Sok esetben érzem úgy,hogy olyan pasik, akiknek kezdetben felkeltem az érdeklődését nagyon hamar kiábrándulnak belőlem. (Akinek pedig tetszem, az nekem nem jön be.) Nem tudom mi lehet ennek az oka. Egyáltalán, hogyan kell viselkedni ahhoz, hogy "megtarts" egy pasit?
2010. nov. 28. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ugyan ebben a cipőben járok,a különbség annyi,hogy pasi vagyok és barátnőt nem találok. :)
2010. nov. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tisztelt. Mr. válasza:

Szerintem ennek egyetlen oka lehet. Vagyishogy sok, de a legfontosabb szerintem az, hogy rengeteg esetben a felek nem elég nyíltak egymással. Nem kell túltechnikázni a dolgokat, inkább legyen egy minimális bénázás, de ne vegyetek fel álarcokat. Te add magad, vagy aki vagy. Ha valaki szeret, az úgy szeret, ahogyan vagy. De tényleg. Nem kell máshogyan viselkedni, csak add magad minden esetben, és meg fogod találni az igazit! :) Légy türelmes. Még valahol császkál, de rád fog lelni.

Én a saját példámat tudnám felhozni. Sokáig egyetlen kapcsim sem volt. Volt, hogy elindult valami, de nagyon gyorsan (napok alatt) kiderült, ez nem jó. Aztán egy véletlen folytán szó szerint betoppant a házamba egy meseszép tünemény, és rögtön egymásba szerettünk. Na kérem szépen, ha két fél meglátja egymást és rögtön nincs meg a tűz , vagy minimum a szikra, akkor aztán fújhatjátok. Abból igazi szerelem nem lesz. Csak nem kell megijedni. Próbálkozni kell, aztán majd egyszer csak betoppan az életedbe az igaz szerelem. :)

Minden jót mindenkinek!

2010. nov. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!