Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet egy fiúval közömbös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy fiúval közömbösen, de mégis kacéran viselkedni?

Figyelt kérdés
Egy olyan fiúval, akibe szerelmes vagyok...
2011. szept. 20. 21:19
 1/6 A kérdező kommentje:
Most állítólag úgy tekintek rá, mint valami istenségre, ami őt nagyon zavarja, és romlott is egy csomót miatta a viszonyunk. Régről ismerem, régen is nagyon szerettem, de akkor még teljesen máshogy viselkedett velem. Talán én is vele, de most nem tudom, hogy mit csináljak. Beleőrülök, csak azt az egyet akarom, hogy legyünk ugyanolyan jóban, mint régen.
2011. szept. 20. 21:22
 2/6 anonim ***** válasza:
'onnan a faszombó' tudjam
2011. szept. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elég fura helyzet ez. Tulajdonképp nem tudok konkrétumot mondani, amíg nem szolgálsz példával. Amiből a fiú azt gondolja, hogy Te isteníted.
2011. szept. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rúgd tökön és röhögd ki. Ez tuti bejön. :D
2011. szept. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonimikusz ***** válasza:
Hát,ha már tudja, akkor b*szhatod a dolgot, amúgy meg ha beszéltek, akk nézz mélyen a szemébe, és az arcod közben legyen rezzenéstelen. Ez tuti bejön.
2011. szept. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
B@szd fejbe egy vascsővel, de közben mosolyogj rá.
2011. szept. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!