Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez csak barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez csak barátság vagy ennél több is?

Figyelt kérdés
szoval van egy pasi akit már több mint 10éve ismerek...de régebben nem jöttünk ki olyan jól mint mostanában , és egyre jobban érzem , h bejön.Mindig segít ha arrl van szó,pl ha kivagyok akkor kijön akkor este is beszélgetni, vagy eljön velem bulizni ...szoval értitek, de nem csak ez, sulis dolgokban is nagyon sokat segít. Mostanában heti 4-5ször szoktunk talizni, és nagyon jól érzem magam vele. De nem tudom, h ez az ő részéről csak barátság e elvileg nemtart csunyának:DDD de kitudja meg amúgyis... moziba szoktunk még járni sokat, meg suliba is együttüt megyünk ha tudunk és és átjön én is átmegyek:D voltam valádikajáláson is:DD ajj nem tudom...szerintetek?
2010. nov. 28. 18:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Pasi részéről aligha lenne barátság. :)
2010. nov. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!