Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim önbizalom hianyban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim önbizalom hianyban szenwed, mit tehetnek az erdekében, hogyan tudnék önbizalmat önteni bele?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 17:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Na jó, de ha te szereted, akkor ez a fajta önbizalomhiány nem nagy gond a számára, hiszen ott vagy neki te. Akkor lesz szarban, ha kidobod.

És az téged egyébként miért zavar, hogy nő téren nincs önbizalma? Kicsit fura..

2010. nov. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Mondtam...Örülj neki...

Ha megjönne az önbizalma, tuti megcsalna és ráadásul, ha megérezné a siker ízét, le sem tudna állni róla...

2010. nov. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
engem csak az zawar, h neha nagyon le wan torwe, s azt sorolja hogy ez az onbizalom hianya miatt wan... egyebkent meg koszi szepen a tanacsokat....
2010. nov. 28. 18:53
 14/16 anonim ***** válasza:

Néha nagyon le van törve...


Hm..Érdekes.

Szerintem meg csak sajnáltatja magát...Én is le vagyok néha törve...De mindig talpra állok és újra nekifutok...

Csak kell egy kis idő. XD

2010. nov. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én megmondom mi a tuti. Halkan mondd meg neki hogy neked enm jó ötlet panaszkodni hogy önbizalomhiányos mert neked a legjobb fényét kellene mutatnia, hogy tetszen neked. és ha így folytatja akkor már neked sem fog tetszeni.
2010. dec. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

levan törve ?! :o

zsidó ? vagy esetleg most volt műtét ?.. na mindegy hát valószinü az a problémája hogy nem szoptad még le :/

hidd el segiteni fog neki .

2010. dec. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!