Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az milyen kapcsolat, ahol csak a pasi keresi a csajt?

Figyelt kérdés
/ sms, teló akármi... /
2010. nov. 28. 16:39
 1/10 A kérdező kommentje:

a csaj szerint ez a normális, a pasi pedálozzon...


22 F

24 L

2010. nov. 28. 16:39
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
egy ideig ez a megszokott nállam is, de úgy 1-2 hónap után ez elmúlik
2010. nov. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
akkor lehet én vagyok a kőkorszaki, de szerintem két emberen áll ez a dolog...
2010. nov. 28. 16:44
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is. Az ilyen csaj várja a fehér herceget a lompos farkú lovon, és tíz évenként pókhálózza le a punciját.
2010. nov. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
azt ilyen lányt inkább kerüld el. Nem pedálozás ez, hanem seggnyalásnak nevezik. Később csak roszabb fog lenni. Nem tesz az ügyért semmit, = nem is érdekli.
2010. nov. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos egyet értek. Nem érdekled te őt túlzottan az a helyzet.....és ez rosszul esik neked, fájdalmas is valahol és nem akarod elhinni hogy tényleg nem érdekled és , hogy csak kihasznál...
2010. nov. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyoldalú.
2010. nov. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

ennek kölcsönösnek kell lennie.

Ha egyoldalúvá válik a dolog, akkor a passzív fél már kevésbé érdekelt a kapcsolatban.

2010. nov. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

egy boldog kapcsolatban mindkét fél számára fontos a másik, mindkét fél keresi mindig a másikat.


ahol egy csaj teljesen passzív, az azt jelenti, hogy a saját egójának a legyezgetése a cél, és itt inkább hiúsági kérdést csinál a kapcsolatból, vagyis nem szereti a pasit teljes szívéből. pedálozhatsz, ha annyira kell a csaj, de a csaj téged nem szeret, és valószínűleg kihasznál.

2010. nov. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
szerintem túl nagy a büszkesége.. én is ilyen vagyok sajnos, vagy nem sajnos.. mert szerintem a pasi "dolga" az első hetekben keresnie a lányt.mondjuk nálam ez nem azért van, mert mondjuk nem érdekel a pasi egyszerűen csak elvárom, hogy a pasi keressen az elején..igazából azt nem lehet megfejteni, hogy a Te barátnőd éppenséggel miért nem keres.. de nálam ez a helyzet
2010. nov. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!