Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék egy pasit de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék egy pasit de nem tudom hogy álljak neki?

Figyelt kérdés
Már rég szakítottam 3előzővel, de az még elég rég volt, azóta 17lettem, és most 2 évvel utána érzem hogy megint kéne, de nem is tudom hogy álljak neki, meg félek is tőle, mert engem nem érdekel a szex, csak kell valaki akit szerethetek,és igy nem merek belemenni egy kapcsolatba, ez a legfőbb gond, viszont most így minden srácnak azt mondtam hogy nekem nem kell pasi/csaj (bi vagyok) stb...meg mindenki másnak is, tehát ők meg így tudják, kicsit csapdában vagyok...
2010. nov. 28. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
vegyél egy plüssmacit, azt szeretheted
2010. nov. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell "nekiállni". Élj, járj társaságba, aztán figyelj, ha jön a lehetőség... Külön "nekiállni" felesleges.

Ha mégis, akkor társkereső oldal. Ott mindenki olyan, hogy "nekiálltak".

2010. nov. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Egyet tudok veled érezni, 16 vok, de még igazi kapcsolatom sose volt.Nekem se csak azért kéne valaki, hogy legyen kivel lefeküdni, hasonló a helyzetem.Ha hamar szeretnél valakit, akkor társkereső. De ha rendes kapcsolatot akarsz, azt nem lehet 1ből, ahhoz idő kell.Szóval türelem, biztos lesz valaki aki oda lesz érted.
2010. nov. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen...társkereső az hülyeség, nem találtam még ott normális embert,csak már elég rossz várni...:/ deköszi
2010. nov. 28. 20:05
 5/6 anonim válasza:
(17:11-es)Tudom, hogy rossz várni.Sajnállak is emiatt.Én fiú vok, szóval nekem nem igazán várnom kéne, hanem kezdeményezni.De jelen körülményem közt nem tudok kinél... De ha neked bejön egy srác, vagy jól érzed magad valakivel, szerintem kicsit légy bátrabb vele. Ne csak ő kezdeményezzen mindig.Ebből a fiúnak lejöhet hogy szeretnél valamit, és hamarabb is összejöhet, vagy akár pont emiatt jön össze.Remélem segítettem :)
2010. nov. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ja értem :) csak kicsit idegesít hogy magas vagyok és legtöbben alacsonyabbak nálam akik bejönnek, tehát elöszöris kéne találnom egy magasabb fiut :D
2010. dec. 1. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!