Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak kímélni akar? (rövid)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak kímélni akar? (rövid)

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, barátom 17. Tegnap ott voltam barátomnál. El kellett mennie egy kicsit segíteni az anyjának, addig gépeztem. Véletlenül rámentem az msnjén az egyik haverjára és behozta a beszélgetésüket. A haverja olyanokat írt hogy milyen csúnya barátnője van, tiszta gümő a feje , meg barátomnak is írta h milyen kis g*ci, meg h dögöljön meg a barátnője meg ilyenek.

(gen sajnos egyébként elég pattanásos az arcom nem tehetek róla. De már pár hete folyamatosan járok kezelésekre, és egyre szebb lesz.)

Na igen de utána bejött barátom a szobába, megkérdeztem tőle hogy jóba van-e azzal a gyerekkel, azt mondta h nincsenek rosszba, meg kérdezte hogy miért csak nem mondott valamit? Mondtam hogy nem. De nem értem. Csak nem akarja elmondani mit mondott a srác, hogy ne bántson meg? Barátom mindig azt mondja nekem hogy őt nem érdekli mások véleménye, akkor erre gondol? Köszi aki ír!


2010. nov. 28. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak egy kis paraszt a haverja és hülyéskedtek, gondolom...

Ha végig olvastad volna, akkor tudnád, miért írta...

Irigység is lehet, meg rossz kívánság is "viccből".

2010. nov. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem egyáltalán nem kell félned, nekem se tetszik a legjobb barátom barátnője, mégis járnak már 2 éve mert szeretik egymást... kit érdekel a véleményem? Engem se érdekelne az ő véleménye ha az ő helyébe lennék... tehát nincs más választásod mint hinni a barátodnak hogy bejössz neki:)
2010. nov. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja és ha csak "kímélni akarna" nem járna veled =P
2010. nov. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

J válasza


A fiuk gyakran szivatják, cikizik egymást, ennek ne tuajdonits jelentőséget. Szeretitek egymást az a lényeg

2010. nov. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
végig olvastam egyébként az egészet, de az egész csak úgy hirtelen jött :) na mindegy köszi a válaszokat!
2010. nov. 28. 14:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi, fiúk gyakran ugratjuk egymást ilyenekkel. Nem kell ezt komolyan venni, nyugi. ;)
2010. nov. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!