Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/Nők! Ti éreztétek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Ti éreztétek már úgy magatokat, hogy tetszett egy fiú/férfi és nem tartottátok valami oknál fogva elég jónak magatokat hozzá?

Figyelt kérdés
Arra gondolok itt elsősorban, hogy nekem sokszor olyanok a lányok, mint akik magabiztosabbak a fiúknál, de kíváncsi lennék, hogy éltek-e meg hozzánk hasonlóan mélyen ilyenfajta érzéseket: elég jó vagyok-e? (Írjatok kapcsolat előtt állók és kapcsolatban lévők egyaránt.)Aki kort is ír, megköszönöm.
2010. nov. 28. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Pár perccel ezelőtti kérdésemben pont ezt fejtegettem. Igen, jelenlegi páromnál pont így érzek. 24 L
2010. nov. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Konkrét párkapcsolatban még nem éreztem ilyet, esetleg annyit, hogy ő nem elég jó hozzám (ha nekem van érettségim, minimum, hogy neki is legyen, vagy ha nekem van egyetemem, szintén jó, ha neki is van).

Viszont már tettem le pasiról azért, mert úgy gondoltam nem lennék elég jó neki... De itt legfőképpen társadalmi szintkülönbségekről volt szó (a srác gazdag, mindene megvan, fiatal kora ellenére annyi mindent elért mint más egy élet alatt nem) én viszont "átlagos" családból származom (se nem gazdag, se nem szegény).

Legfőképpen ez a két ok lehet, amiért úgy érezhetem, hogy nem vagyok elég jó valakinek.

20/L

2010. nov. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett egy srác, aztán azt hittem normális, de kiderült hogy cigizik, esténként a bulikban pedig alaposan bepiál. Ráadásul hetente többször váltogata a barátnőit. Úgy éreztem nem elég jó hozzám, ha ilyeneket csinál. Egyszóval igen, én éreztem már ilyet.
2010. nov. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, most is így érzek a jelenlegi páromnál sajnos, annál az oknál fogva, hogy nekem hiteleim vannak, hónapról hónapra élek, neki meg mindene megvan. Tudom, hogy szeret, és nem érdekli, mert már a kapcsolatunk elején is ez volt, és őszinte voltam hozzá, de belülről attól független így érzem.
2010. nov. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Aliz7-nek: az érdekelne, amikor egy lány nem elég jó a fiúhoz, nem pedig fordítva. De köszönöm, hogy ezt is megosztottad.
2010. nov. 28. 13:38
 6/6 anonim ***** válasza:
A korom lemaradt. 28L
2010. nov. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!