Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » HA egy fiú azt mondja nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HA egy fiú azt mondja nem tudja mit akar tölem az mit jelent?

Figyelt kérdés

SziasztoK!A barátommal 1év8hónapja vagyunk együtt.

Tegnap nagyon csúnyán összevesztünk.ÉS ma azt irta h nem tudja mit akar.Kérdeztem hogy szeret-e még? Azt mondta h szeretetde télleg nem tudja mit akar

Kérdésem az lenne :hogy mit tegyeK? Merténnagyon szeretem még öt és ha nincs velem nagyon hiányzik

Meg szeret ö egyáltalán?


2010. nov. 28. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Semmit ne csinálj! Ne keresd,hagyd békén!!!

Ha elkezded zaklatni,akkor előbb-utóbb tudni fogja mit akar..Kidobni téged..Hagyd,had gondolkozzon...

Össze lehet zavarodva,vagy megbántottad,vagy már nem szeret annyira(ezt nem hiszem.)..Hagyd békén,ha jót akarsz magadnak!

2010. nov. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De az a baj hogy holnap látni is fogom suliba, mert osztálytársak vagyunk.
2010. nov. 28. 11:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet a nyelvtanórán is oda kellett volna figyelni.
2010. nov. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha most szünetet tartotok mert ezzel lehet hogy arra utal, akkor ne mutasd ki azt hogy mennyire szereted stb hanem inkább flörtölj vele de ne vidd tulzásba meglátod mosolyogj rá, nézz a szemébe stb mintha ismernéd régóta és most probálod vele tudadtni hogy tetszik :D

Am. ez a mondatalapján ara utal hogy már szerintem nem tudja hogy mit érez :/ akkor csábicsd el újra :D hadd lássa hogy kibe is szeretett belle ano..:) mutasd meg nekii..:DD

sok sikert :)

2010. nov. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Csak az a baj hogy én már megprobáltam helyrehozzni ezt a kapcsolatot.Deugy érzem mintha nem is szeretne már annyira,de vanak olyan napok mikor pszilgat ölelget.

De ha szakit is velem én nem tudom elképzelni h nélküle legyek.

2010. nov. 28. 12:24
 6/7 anonim ***** válasza:

J válasza


Ha ő nem tudja mit akar mert gyenge (lelkileg) akkor neked kell tudnod.

Ha szereted hivd félre smárold le aztán kérdezd meg hogy tudja e már mit akar vagy kér megeggyet?

2010. nov. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
a lényeg, hogy ne akaszkodj rá, az,csak erre a "nem tudom mit akarok" állapotra még tesz egy lapáttal, mert akkor az van, hogy nem engeded levegőt venni sem. Hagyd, hogy átgondolja, de tudasd vele, hogy várod a döntését. Amugy nem történt valami mostanában, ami elgondolkodtatta a kapcsolatotokon?
2010. nov. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!