Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mondjatok 1-2 dolgot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mondjatok 1-2 dolgot amit nem bírtok a pasikban?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 11:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ha felvágós, egoista, bunkó...ha azt hiszi, hogy akkora jófej, és ezt el is hiszi magáról. ha udvariatlan, tiszteletlen, mindenkit kiröhög, éretlen stb stb stb
2010. nov. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Beképzeltség, bunkóság, a laza vagyok majd szétesem stílus, erőszakosság, hűtlenség. Kb ennyi. (persze ez nem mindenkiben van, hála)

21/L

2010. nov. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egoista,nagyképű,érzéketlen - én ezeket a dolgokat senkitől nem tolerálom,pláne nem férfi esetében.
2010. nov. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

nekem éppen hogy az jön be ha nagyképű felvágós.

azt utálom amikor szeretgetnek és folyton csókolgatnak.

2010. nov. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs csak nőkre és csak férfiakra jellemző tulajdonság, szóval utálatos emberi jelzőket írok:)

Nagyképű, érzéketlen, bunkó, felvágós, udvariatlan, önző, hűtlen, hazug, szexorientált

19/l

2010. nov. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sok pasi másnak akar látszani, mint amilyen. Legtöbbször lazábbnak, vagányabbnak szeretik feltüntetni magukat és amikor aztán később kiderül, hogy ez csak megjátszás volt és a lány ezt felhoza, hogy dehát amikor megismerkedtünk még szerettél velem eljárogatni ide vagy oda, akkor meg csodálkoznak, hogy most mit veszekszik...


A másik, ha nem képes férfiként viselkedni, tehát pl mostanában egy cosmó srácon látom azt, hogy a lánytól várja, hogy odamenjen hozzá, felhívja...stb, pedig ez sztem a fiú dolga, főleg ha tetszik neki a lány...


Az igénytelenség: sok pasi takarózik azzal, hogy azért igénytelen (pl vesz fel büdös pólót többször, kihagy egy-két fürdést, nem sportol, nem ad magára), mert az igényesség és az ápoltság az olyan nőies és ő ettől férfi. Közben ez nem így van, mert attól még valaki ugyanolya férfias, hogy vigyáz a súlyára, sportol, naponta fürdik és reggel tiszta ruhát vesz fel...

Azt énis gáznak tartom, ha valaki pasi létére szedi a szemöldökét, borotválja a mellkasát és a lábát, sminkel..stb, de az igényesség nem is ez...


Amikor átesik a ló túloldalára és nagyon romantikus akar lenni, gyertyákkal rakja tele a hálószobát, nyálas zenét tesz be...stb. Szerintem ez a nő dolga, ha ilyen atmoszférát akar teremteni, én azt mondom, hogy a pasinak inkább el kell fogadni a nők ilyesmi kicsapongásait, de ne válljanak már ők is nővé egy kicsit... Egy férfi másképen kell, hogy hangulatot teremtsen...

2010. nov. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*csomó srácon :)
2010. nov. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

erőszakos


tisztességtelen


becstelen


tutyimutyi


nem figyelmes másokkal

2010. nov. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
léteznek
2010. nov. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
egoizmus, munkamánia,
2010. dec. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!