Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent a csajnál szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

van egy lány akit 1 éve ismerek, és azonnal beleszerettem...normális csaj, nem cigizik,nem iszik...és gyönyörűszép arca van, teste is jó

20km-re lakik tőlem szal nemtudunk találkozni csak néha 2-3havonta...nyáron sokat bezséltem vele és azt vettem észre h amikor velem beszél szinte csillog a szeme, mosolyog, megjelenik azaz aranyos gödröcske az arcán, és még el is pirul néha...

nos, sztetek ez jelenthet vmit? nagyon kedves velem...és örülnék ha lenne vmi vonzalom...voltunk egy helyen ahol véletlenül összefutottunk és amikor elkellett mennie akkor hosszasan nézett engem, bámult szinte...

ha sztetek ez jelent vmit nála, akkor írjatok plz:)

16/F


2010. nov. 28. 11:10
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

köszi 11:20 :)

értelmes válaszokat kérek/várok

2010. nov. 28. 11:28
 12/16 anonim ***** válasza:
miért nem kérdezed meg tőle h tetszel-e neki?ha azt mondja hogy igen akkor szerintem nyert ügyed van ha meg esetleg azt mondja h nem akkor pitizz sokat.és tényleg el kell menned hozzá és minél többet beszélgessetek amennyire csak lehet nyíljatok meg egymás előtt;)
2010. nov. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a kommentet:) és van egy tipped arra hogy tudnék hozzá közeledni, de úgy h ne érezze azt h nyomulok?
2010. nov. 28. 11:53
 14/16 anonim ***** válasza:

Smacizd már le!!!!

Gyáva népnek nincs hazája!!!

Legfeljebb utána bocsánatot kérsz, ha nem tetszik neki...Ennyi!!!Ne legyél már puhap*csűűűűű!!!

2010. nov. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

11:48 vagyok.

valamilyen szinten tuti h kell nyomulnod hogy észrevegye a lány h többet szeretnél mint barátság..lehet h egy könnyed csók is belecsúszhat a beszélgetésbe..ha pedig ennyire félsz a dolgokat előadni mindig gondolj arra h semmi veszítenivalód nincsen:)

2010. nov. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
igen, ez igaz lehet köszönöm szépen neked:)
2010. nov. 28. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!