Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kell házilag "ajándékkupo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell házilag "ajándékkupont" készíteni? Szeretném egy ilyennel meglepni a barátom.

Figyelt kérdés
Hallottam,hogy sokat házi készítésű kis kuponfüzettel lepik meg a párjuk,benne kitéphető "kívánságokkal",pl.csók,vagy főzök neked vacsorát,stb.Én is szivesen csinálnék egy ilyet Neki. Hogy kell egy ilyet elkészíteni?hogy egyenként kitéphető legyen?és mit írjak bele?én 15,ő 17.(2 hónapja járunk,mindketten szüzek vagyunk,és még nem tervezzük elveszteni)Köszi mindenkinek!
2010. nov. 28. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Én amikor ilyent csináltam a tavaly,kicsit furcsa,de különleges módon készítettem el,leírom,hátha tetszik az ötlet (:

Vettem egy elég magas színes dobozkát, kisebb papírcetlikre írtam fel,hogy mi mire váltható be. Színes szallaggal egyenként átkötöttem,és a dobozba helyeztem,mikulástól karácsonyig voltak benne a papírok (dec.5től 25ig),és azt mondtam minden nap nyisson ki egyet,és ami a papíron áll azt teljesítem. Volt olyan,hogy ma kapod a legszenvedélyesebb csókot,vagy : elkészítem a kedvenc sütidet. De írtam olyant is rá,hogy te vagy a legfontosabb a számomra,ne felejtsd el soha,hogy mennyire szeretlek. Vagyis csak szívbőljövő gondolatokat. És nagyon bejött neki,tetszett. Sok szerencsét!

2010. nov. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hm,ez is jó ötlet,de én olyan tipusúra gondoltam mint pl a melegétkezési jegy :D

szóval ilyen kitéphető

2010. nov. 28. 11:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Elmész egy papír kereskedésbe és ott vehetsz színes A/4es lapokat, pl pirosat, illetve valami keményebb papírból borítónak valót. A színes papírt felvágod 4-5 cm széles csíkokra, ezekre írod a "kívánságokat". A kemény papírból lesz a borító, amit kicsit vágj nagyobbra mint a kívánság cédulák, és hajtsd félbe (így hátlapod is lesz). Erre írhatsz ragaszthatsz bármit, díszítsd ahogy akarod. Fogod a cetliket és belerakod a borítóba, majd a bal szélén tűzőgéppel jól megfogatod. Így a lapok kitéphetőek lesznek.
2010. nov. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ez jóó :D köszi

5letek hogy miket írjak bele?

2010. nov. 28. 18:25
 5/5 A kérdező kommentje:

:/

hogy lehet valaki ennyire kreativitás hiányában mint én????

:D

eddig csak ilyen gagyik vannak,h csók,meghivlak egy fagyira,fizetem a mozijegyet,nálunk aludhatsz,nálatok alszom...valami jóó ötlet kéne,valami egyedi.ááá

ja,és bejöhetsz velem a próbafülkébe ha vásárolunk :P

2010. nov. 30. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!