Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi baja lehet Neki? (A kérdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja lehet Neki? (A kérdés mező tartalmazza a kérdésed, ne a magyarázat! )

Figyelt kérdés

Barátnőm egyszer azt mondja, hogy legyen vége, mert korai. Meg azt, hogy ha vége lesz ugye barátként meg maradsz?

Ezt írta tegnap délután. Este ezt: Ugye kibékülünk, és örökre együtt leszünk!!!? Te nem lehetsz másé! Csak az enyém!!! Nekünk egymás mellett a helyünk. Nem így van?


Szerintetek??


2010. nov. 28. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Szeret,nem akar elveszíteni, szüksége van rád.

De lehet hogy valamitől nagyon fél.

2010. nov. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Korai még neki. Ez az egész helyzet, hogy velem van. Ezt ő mondta, de van mikor jobbnak látja, hogy legyen vége. Hogy segítsek neki ? Mindenben vele vagyok. Néha rá jön, hogy ne haragudj, de ez nekem korai ...
2010. nov. 28. 10:00
 3/5 A kérdező kommentje:
Mert 3 hónapja vagyunk együtt. Volt barátjával 3 évig együtt voltak. Én találkoztam ezzel a lánnyal, mint barát. Én sem gondoltam volna, de elcsattant egy csók. 3 nappal a szakítása után. Belém szeretett, de... nem engedem hogy elmenjen .
2010. nov. 28. 10:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne is engedd, biztosan csak fél, három év hosszú idő,és ha rá 3 napra jöttetek össze,akkor nem telt el elég idő a két kapcsolat között,össze lehet zavarodva,segíts neki,beszélgessetek jó sokat, és ne úgy beszélj,mint a szerelme,hanem mint a legjobb barátja,légy neki az is,és könnyebb lesz,kialakul végül (:
2010. nov. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3 napra rá jöttünk össze..:-) Segítek neki mindenben..! Nem engedem ezt, mert tökéletes kapcsolat..
2010. nov. 28. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!