Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvitt pecázni a Tiszára, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvitt pecázni a Tiszára, mit jelenthet ez? Meg akar fogni?

Figyelt kérdés
Bent a munkahelyen van egy pasi, akivel jól kijövök. Szoktam mondogatni, hogy milyen jó lenne pecázni, erre meglepetésemre elhivott egyik nap. Nagyon jó volt, közben kérdezősködött rólam, hogy élek, milyen szexuális élményeim voltak...Jót beszélgettünk, sokat nevettünk, s bár sok témát felhoztunk, mégis a párkapcsolaton volt mindig a lényeg. Mondta, hogy ne mondjam el senkinek sem bent, hogy együtt voltunk, persze a barátnőjének sem, mert akkor pletykálkodni fognak rólunk. Hazafelé megemlítette, hogy legközelebb kimehetnénk megint a Tiszára forralt borozni. Na vajon akar tőlem valamit, vagy ez egy szimpla barátkozás?
2010. nov. 28. 07:32
 1/8 anonim ***** válasza:
A tisza melyik részére? Megyek énis.
2010. nov. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Meg akar dugni.
2010. nov. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy pszichopata gyilkos, vigyázz lehet el akar tenni láb alól , a helyedben résen lennék...
2010. nov. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Forralt-borozás közben már egész biztosan fogod érezni.

De akkor már nem azt, hogy meg akar, hanem azt hogy már meg is fogott.


Ha ezt bevállalod, és ügyes leszel, talán végleg kiütheted a nyeregből a korábbi barátnőjét.

2010. nov. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is meg akar dugni...;)

Ha hagyod hamarabb szabadulsz!

A beszélgetésetek témája nekem inkább pecázás alatti randit sugall...Legközelebb szerintem neked is be akarja lógatni a botot...XD

2010. nov. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jó nagy tahó vagy ha olyannal randizol akinek van barátnője plusz még ismered is. szemét lotyó.
2010. nov. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a pasi is az...Végtére mégiscsak Ő vitte el nem?!

Senki nem szegezett a halántékához maroklőfegyvert, hogy elvigye a lányt pecázni...És kitérhetett volna a szexuális tartalmú beszélgetések elől is... ;)

2010. nov. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igen,kihagytam h a pasi is bekaphatja.. a horgot :)
2010. nov. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!