Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm azt szeretné ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm azt szeretné ha többet hülyéskenénk, meg őrültködnénk, de nekem vele annyira nem megy, lehet h azért mert görcsölök kicsit amikor vele vagyok. Ezen lehetne segíteni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 05:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Korod? amúgy a humor sokszor összetartja a kapcsolatokat kell tudni nevetni de amúgy én is ilyen vagyok,, sajna.
2010. nov. 28. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt, de ehhez olyan barátnő kell, aki mellett nem kell cikinek érezned magadat, ha kicsit gátlásosabb vagy. És olyan, aki olyannak szeret, amilyen vagy nem kell másnak mutasd magad.

Egyébként biztos tetszeni fog neki, ha kicsit kibolondozzátok magatokat, mert úgy tényleg az igazi énedet is megismeri.

2010. nov. 28. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
15 vagyok.. ő 20
2010. nov. 28. 05:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Görcsölhetsz is, mert azért egy 20 éves lánynak más ám a humora, mint egy 15 éves fiúnak. Ha eddig nem ment, akkor nem illetek össze ilyen téren. Nekem volt 15-16 éves fiú haverom, és nagyon jókat hülyültünk együtt. Még kapcsolatot is el tudtam volna képzelni egyik sráccal, de fiatalok hozzám:)

23L

2010. nov. 28. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne gőrcsőly ,mindent bele,tövig!!!
2010. nov. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!