Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem birom tovabb. Elmondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem birom tovabb. Elmondjam neki vagy ne?

Figyelt kérdés

Mar egy eve tartom titokban, hogy szerelmes vagyok a legjobb baratomba. Nem tudom, hogyan de o meg abszolut nem is sejti. Az utobbi 3-4 honapban kevesebbet talalkoztunk, s kezdtunk eltavolodni egymastol. Nem szabadna szeretnem ot, nem lehetnenk egyutt sosem. Megprobaltam tullepni, de buntudatom van, olyan mintha hazudnek neki.

Szerintem ha elmondanam az igazat, nem valtozna semmit. Csak rontana a helyzeten. Mit tegyek? Szeretnek mar tovabblepni, de minden pasiban csak ot keresem es nem tudom kiverni a fejembol...


2010. nov. 27. 23:27
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Igen
2010. nov. 28. 00:21
 22/31 anonim ***** válasza:
Én azt mondom h hajrá :DD
2010. nov. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Akkor el kell mondanod!

Aminek persze következménye lesz...

Itt az a kérdés, hogy el tudod-e viselni az esetleges visszautasítást, ami nem valszínő, vagy 1-2 hülye beszólását....

Ha szereted és ő is téged, szeressétek egymást!

Anyi az esélye, hogy egyszer vége lesz, mint egy 20 évessel. És nem minden szűnik meg...

2010. nov. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

*valószínű

*annyi

2010. nov. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

00:12-es vagyok.


Az a kigyúrt srác nem volt egy paraszt?


A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:14


Nem, nem volt paraszt. Kedves volt, aranyos, tényleg az a klasszikus "jó fiú". Gépipari szakközépbe járt én meg fősulira.

2010. nov. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

A válasz írója 92%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:25


Köszi a választ!

És miért lett vége??

Bocsi, csak akkor írd le, ha szeretnéd!

2010. nov. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Nem kellemetlen a kérdés, csak hosszú a sztori. Régen is történt már. A lényeg az, hogy óriási szakadék volt a felfogásunkban. Én főiskolás voltam, vizsgaidőszakkal, ő középiskolás, napi felelésekkel, témazárókkal. Egy balatoni nyaraláson ismerkedtünk meg, én az unokatesómékkal voltam, (Haverok, buli, Fanta-ezerrel pörög a nyár,stb), ő edzőtáborban volt. Egy meleg nyári estén, stranddiszkóban ismerkedtünk össze. Nagyon helyes srác volt és nagyon tetszett, hogy nem akart első este megfektetni. Beszélgettünk, hazakísért és egy puszival váltunk el. Másnap 5-kor megszökött a táborból, átmászott a Szakszervezeti üdülő kerítésén és bedugott egy üzenetet - a szomszéd szoba ajtaja alatt. Aranyos volt, romantikus... Egy városban laktunk, találkozgattunk a nyaralás után is, kb. az ötödik randin csókolt meg először. Ő szűz volt, én nem. Ő hétköznap nem mehetett sehova, hiszen tanult, én eljártam a barátokkal ide-oda ( pizzázni, moziba,stb) Emiatt féltékeny volt - és egyszer még el is sírta magát.

Tapasztalatlan volt. Nagy nehezen elengedték a szakestünkre, ahol (lévén műszaki főiskola) rengeteg fiú volt. 75%-ban pasik voltak a szaktársaim. A haverok ittak is egy kicsit, lazultak az erkölcsök.Elkezdődtek a sikamlós témák, ki kivel mit csinált. Durva viccek, amiket én egy "Hülye vagy, Zsolti!Menj a pics@ba!"-mondattal le szoktam rendezni - ő a szívére vette. Szó szót követett és nekiugrott az egyik szaktársamnak. Ő azt hitte, hogy a srác (20 éves) sértegetni akar engem és meg akart védeni a drága. Nem értette, hogy van aki ilyen bunkón viccelődik. Lényeg az, hogy összeakaszkodtak, én álltam közéjük, szedtem szét őket - és én kaptam azt a bazi nagy sallert, amit a másik fiúnak akart adni. Elterültem a földön. A szakesten ott volt az ex-pasim is, aki csak annyit látott az egészből, hogy egy kigyúrt állat leüti a volt barátnőjét. És laposra verte a srácot. Ezek után hazament, az anyja tajtékozva felhívott, hogy soha többé meg ne lásson a fia közelében. Addig se nézte jó szemmel a kapcsolatunkat, ezek után meg végképp esélytelen lettem nála. Persze meg is értem, biztos én is így reagálnám le, ha megvernék a gyerekemet.

Az eset után még találkoztunk párszor titokban, de a végén inkább szakítottam vele - nem volt jövőnk együtt.


3 év nem nagy korkülönbség - ha mindketten 18 év felettiek. Szerintem.

2010. nov. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Huhhh, ez tényleg durva! Köszi, hogy leírtad! Komolyan nagyon érdekes, izgalmas volt és tényleg sajnálom, hogy ez lett a vége:(

Végülis megértem a te hozzáállásod is! De most legalább mindenki tanult valamit... Viszont nekik kell dönteni a kapcsolattal kapcsolatban:) Ők ismerik egymást...Sőt most ki is mondom, hogy igazad van, de én még mindig nem látom reménytelennek. Nagyon függ a dolog attól, hogy milyen emberek ők...

2010. nov. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Az a lehetőség mindig létezik, hogy bármikor vége lehet egy kapcsolat... És akkor jön a szomorkodás, csalodás stb.....Ja és szerintem az sem jó, ha imádják egymást és elnyomják az érzéseiket...
2010. nov. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Szóval a 18 éves lánynak meg tudnia kellene, hogy ki az, akibe szerelmes és most az írásod alapján fontos dolgokat megtudnak beszélni... Ha meg valaki féltékeny vagy totál gyerek, akkor az mindegy, hány éves...
2010. nov. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!