Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem birom tovabb. Elmondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem birom tovabb. Elmondjam neki vagy ne?

Figyelt kérdés

Mar egy eve tartom titokban, hogy szerelmes vagyok a legjobb baratomba. Nem tudom, hogyan de o meg abszolut nem is sejti. Az utobbi 3-4 honapban kevesebbet talalkoztunk, s kezdtunk eltavolodni egymastol. Nem szabadna szeretnem ot, nem lehetnenk egyutt sosem. Megprobaltam tullepni, de buntudatom van, olyan mintha hazudnek neki.

Szerintem ha elmondanam az igazat, nem valtozna semmit. Csak rontana a helyzeten. Mit tegyek? Szeretnek mar tovabblepni, de minden pasiban csak ot keresem es nem tudom kiverni a fejembol...


2010. nov. 27. 23:27
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
nem sok ez a 3 év, nem a kor számít, ha elég érett hozzád. és nyilván az, ha bele tudtál esni :)
2010. nov. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

És te szépnek tartod magad?

Nem szoktad érezni, hogy kíván téged vagy hasonlót?

2010. nov. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

szerintem has egy lány és egy fiú együtt vannak, beszélgetnek stb, akkor lehet érezni ha akarnak a másiktól valamit :)

te nem érzed h esetleg úgy néz rád, vagy többször megérint, vagy valami?:D

2010. nov. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Utolsónak igaza van!:)

És ha mélyen belenéznél a szemébe, az is nagyon jó lenne!

Éreztesd vele, hogy szeretsz vele lenni, de gondolom az látszik, hogy boldog vagy vele...

Megkérdezhetnéd-e, hogy van-e barátnője meg finoman utalgathatnál, hogy lássa, hogy akarsz tőle valamit!

Ha esetleg nem merne kezdeményezni, te is megteheted!

Ha szeret, akkor össze fog jönni! Ha jön egy jó pillanat, amikor átölel vagy közel vagytok, akkor nézz nagyon mélyen a szemébe és ne akard elengedni..Ha meg már nagyon akarod, közelíts felé a fejeddel és lesz csók:)

2010. nov. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Regebb ereztem igy, csak nem mertem elmondani, mert feltem a korkulonbseg miatt, s hogy mit szolnak majd masok...hue voltam, tudom es mar ezerszer megbantam:(

Tudom, hogy szeret most is, de nem mer o sem lepni a kor miatt...

2010. nov. 28. 00:08
 16/31 anonim ***** válasza:
Basszus, akkor nyert ügyed van!
2010. nov. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nagyon nem jó ötlet.19 évesen összejöttem egy akkor 16 éves sráccal. Magas volt, kigyúrt és mindenki azt hitte, hogy ő 19 én 16. Mégsem lett jó vége. A mindennapokban előjönnek "generációs szakadékok". Hiába okos, intelligens, stb. A lányok előbb érnek.
2010. nov. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 92%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:12


Az a kigyúrt srác nem volt egy paraszt?

2010. nov. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Tudom,s ep ezert nem merem neki elmondani. De szeretem es nem tudok tovabblepni
2010. nov. 28. 00:19
 20/31 anonim ***** válasza:
Biztos szereted?
2010. nov. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!