Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem jó Vele, pedig ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem jó Vele, pedig ő tökéletes és szeret is. Mit tegyek, hogy visszajöjjön a szerelem?

Figyelt kérdés
10 hónapja vagyok együtt a barátommal. Mindenki, aki belelát a kapcsolatunkba, irigyel engem miatta. Mindent megad nekem amiről egy nő álmodhat. Mostanában mégis úgy érzem, nincs közös jövőnk. Nem ugyanazokat a dolgokat szeretjük csinálni, hallgatni, nézni. Nem érti meg, bizonyos dolgok miért bántanak annyira. Ez biztos hülyén hangzik, de életem legszebb 10 hónapját töltöttem Vele. Újra akarom azt az érzést. Hogy lehetne visszacsinálni?
2010. nov. 27. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Időgéppel.
2010. nov. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha sajnálatból Vele maradsz,akkor elrontod az életedet.Tapasztalat.
2010. nov. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
keress új dolgokat amikből talán ugyanazt szeretitek. a másik meg h esetleg kérdezd meg h nála nem változott e vmi. v mittudomén
2010. nov. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Lepjed meg, mutasd ki az érzéseidet iránta és hidd el ha látod,hogy boldog megint ugyan olyan lesz,mint rég...
2010. nov. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Igyekszem mindent megtenni.
2010. nov. 28. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!