Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek túlreagálom vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlreagálom vagy ez már tényleg komolyabb?

Figyelt kérdés

Nos hát az a helyzet hogy barátnőmmel távkapcsolatban vagyunk olyan 2 hónapja, de már arra kezdek gyanakodni hogy esetleg van neki pasi vagy egyéb.. az a helyzet hogy mostanában nagyon keveset beszélünk(én szeretnék de ő ritkán..) őő hát nemmtom lehet hülyeség, de msnről is levette azt hogy:szeretlek...:/

mivel hát nem nagyon tudom ő mit csinál.. hisz távkapcsolat:(

meg azt veszem észre.. elhanyagol..ha szeret nem úgy mint eleinte..pedig nem változtam.. mindig hozok fel témát el tudunk beszélgetni.. na a másik meg az hogy eléggé jól néz ki szóval akadhatna minden ujjára 1 fiú:)

nem nagyon sértettem meg még 1x se, őszinte vagyok hozzá.. hát nem tudom mit csináljak..:(


2010. nov. 27. 21:04
1 2
 1/18 anonim válasza:

Szerintem össze kellene hoznotok egy találkozót és személyesen megbeszélni, ha probléma van. Így több minden kiderül, mint az msn-ezésből.

Lehet, hogy nincs is probléma, csak elfoglalt.

Át tudom érezni a problémádat, én is hasonló cipőben járok.:S

2010. nov. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Értem majd megszervezem.. csak félek hogy lesz valami probléma:(

eleinte még inkább ő akart beszélni, velem lenni mindig.. de most.. úgy érzem elhanyagol csak úgy vagyok neki.. esetleg megunt nemtudom:'(

2010. nov. 27. 21:15
 3/18 anonim válasza:
Megint én vagyok, totál ugyanaz a helyzet nálam is! Mennyi idős vagy?
2010. nov. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

15/F

Te ? :)

2010. nov. 27. 21:17
 5/18 anonim válasza:
17/L Ha gondolod, írhatsz e-mailt, és megbeszélhetjük.:) Szívesen segítek.
2010. nov. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Oké :) éés hova írjak e-mailt?:D
2010. nov. 27. 21:19
 7/18 anonim válasza:
malnaszorp123@citromail.hu :)
2010. nov. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

B..meg Te kérdezted, hogy mit csinálj.

Azt meg nem akartam írni, ezt már b@szhatod. Ha meg annyira szertesz valakit akkor nincs távkapcsolat. Én amikor csak tudok, A barátnömnél vagyok aki 270Km-re lakik tölem, de szeretem, és leszarom, hogy az ország másik felére kell mennem, hogy lássam.

Ezek alapján amit írtál, ugy gondolom, hogy nem is bízol benne, tehát ennyi a nagy szerelem...

2010. nov. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
oké :P
2010. nov. 27. 21:21
 10/18 A kérdező kommentje:
Figyelj.. igenis bízok benne.. de akkor mi az oka hogy levette hogy Szeretlek? Nem értem..meg hogy ritkán akar velem lenni..hm nem vágom
2010. nov. 27. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!