Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azthiszem túl gyorsan nőttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azthiszem túl gyorsan nőttem fel, és most visszaestem. Létezik ilyen?

Figyelt kérdés

Elég fiatalon összejöttem egy sráccal, és kb már 15-16 évesen elég felnőttesen gondolkoztam ezáltal. kicsit úgy mitn egy felnőtt, eljártunk mi szórakozni de én voltam a komoly és felelősségtudó, aki feltakarítja a sok hülyegyerek után a mocskot. Már 18 évesen azon izgultam hogy sejó mindjárt elvégzem az egyetemet és gyereket szeretnék meg családot. Ez mindaddig jól is működött, semmi baj nem volt, de szakítottam ezzel a sráccal.

Most 20 éves vagyok, és szégyenszemre olyan komolytalan mint egy 15 éves :) ez vicces, én élvezem, most élek igazán csak az abaj hogy ilyesmi párt is keresek magamnak, és félek hogy ez nem normális és nem is fogok ilyet találni. Már nem akarok tervezgetni se gyereket se házasságot, csak élni akarok gyerekként még.

igazából a kérdés nem célzott...csak kiváncsi vagyok mi a véleményetek erről, volt-e mással is ilyen, találok-e majd ilyen gondolkodással párt magamnak, el fog-e múlni...?

köszönöm


2010. nov. 27. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
46%

Hát valszeg most próbálod bepótolni ezeket az éveket.. fiatal vagy élvezd az életet! addig ne gondolkozz ezeken, lesz majd elég bajod, most épitsd a jövődet, karrier stb.

A szerelem meg majd rádtalál hirtelen :P

2010. nov. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

nem hajszolom a szerelmet sem...

karrierista meg végképp nem vagyok azért tanulok persze...

csak néhanéha megijedek magamtól, mint aki megőrült...:D

2010. nov. 27. 20:21
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintemnem kell aggódnod, mert aki tud komoly is lenni, az sohasem fog egészen "elkomolytalanodni".

Ne aggódjál.

Tudod nagyon nem mindegy, hogy egy okos ember hülyéskedik, vagy egy hülye ember okoskodik".

Veled nincsen semmi gond, idővel "normalizálódni fogsz".

De ha nem, akkor az sem gond. Bízd az időre.

2010. nov. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Haha, én is hasonlóan jártam... 16 éves voltam, mikor már gyűrűnk is volt, aztán tavaly, 6 év után szakítottunk. Addig úgy viselkedtem, mint egy érett nő, a szakítás után meg mint egy szédült tini. :D Minden héten buli buli hátán, újabbnál újabb párnapos-hetes barátok, én vittem bele minden hülyeségbe az utólag visszaszerzett barátnőket, pedig már majdnem kezdték kinőni. Mostmár lecsillapodtam, de nagy dózisban is adtam a "pótlást".

Jó szórakozást neked, éld ki magad, mielőtt megtalálod az igazit!

2010. nov. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

:DD

hát komoly helyzetekben tudok komoly lenni azzal nincs baj... csak igen ahogy írtad harmadik, mint egy szédült tini, újra minden hétvégén mehetnékem van, hülyéskedek...

de okés, akkor tán elmúlik, bár jól érzem most így magam ;D

2010. nov. 27. 20:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Elmúlik hát...Sajnos :-(
2010. nov. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben a helyzetben vagyok (14 éves koromtól fogva voltam egy pasival, most 21 vagyok, nyár végén szakítottunk...), de most már feldolgoztam, hogy úgy látszik, az ember így éli ki magát ilyenkor:D Ez van, még mindig jobb, mintha elnyomnád ezeket az érzéseket...persze csak addig menj el, ami még nem válik a saját vagy mások kárára. Én is állandóan nyomom a hülyeséget, mintha most lennék kb. 17 éves, néha ciki, de általában megértenek:D
2010. nov. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor jöjj össze velem, talán sikerül túlélned :D 16/F
2010. nov. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Hát mi a párommal nagy gyerekek és komoly felnőttek vagyunk!

Imádunk legozni és maci örültek vagyunk!

De ha kell abszolút komoly döntéseket tudunk hozni!

Szóval ha erre vágysz biztos tudsz találni olyan párt aki komoly mégis tudtok bolondozni,szórakozni ha kell;)

2010. nov. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

no látom nem csak nálam nyilvánul meg ilyen abnormálisan a dolog, akkor oké nem vagyok totál idiota:D legalábbis nem egyedül =))

nem baj, igazából mindig hangoztattam hogy sosem akarok felnőni, most csak felerősödött bennem a gyermeki énem... ez jó. én szeretek hülye lenni. néha túlzásokba esem, de azért jóezígy :)

2010. nov. 28. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!