Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt egy lány, vagyis van, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy lány, vagyis van, a lényeg hogy mindig van téma, de hogyhogy?

Figyelt kérdés
Van egy lány, nem rég ismertem meg, olyan érdekes, mindig van téma, csak furcsa mert a régi élete felkavarta eléggé, így nem tudja hogy akarjon-e kapcsolatot. De ne mis ez a lényeg, hanem hogyhogy vele jól elbeszélgetek? Félek hogy mással nem lesz ennyi téma, vagy izé. Kezdeményeznék, nála kezdeményeztem is, csak hát furcsa az egész... Belegondoltam mikről beszélgettünk, tök alap dolgokról, de mégis olyan mintha csak vele tudnék jól elbeszélgetni. Sajnos vele nem tudok összejönni, vagy néha én is ideges vagyok, mert furcsa dolgokat művel...
2010. nov. 27. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen mi a kérdés?
2010. nov. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

És hol itt a gond? És miért érdekel ez téged? Örülj neki b*zdmeg... :S


Na de ha komolyan kérdezted és komolyan tudni akarod az okát, akkor adok egy bizonyára meglepő, de igaz választ: szerelem.

Tudod, az az a személy, aki tetszik neked, szeretsz, és nem csak testileg.

2010. nov. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Milyen furcsa dolgokat művel? Mi volt a régi életében?
2010. nov. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hogy hogyhogy van nála téma, másnál nincs? :D
2010. nov. 27. 17:02
 5/10 A kérdező kommentje:
Szerelem vagy nem szerelem, sajnos nem fog menni. Mindig azt mondja hogy nem akarja hogy én is rosszul érezzem magam, átragadjon a bánata. A dolgok műveléséről annyit hogy bemesélte magának hogy ő a buta, csak fájdalmat okozna nekem. Én már próbáltam mindennel fűzni, de a bemesélését nem akarja elfelejteni. Én úgy vettem észre, mikor élőben voltunk együtt akkor jól érezte magát, meg én is, de furcsa, nem tudom. Úgy veszem észre hogy ezt nem bírnám és túl kell lépni rajta. Csak valahogy úgy érzem mással en mtudnék így elbeszélgetni. Tapasztalatból mondom.
2010. nov. 27. 17:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem megb*szott egy fókát és ez a furcsa neked
2010. nov. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem szabad hagyni... ha van téma, az csak jót jelenthet. Ha futni hagyod, elszarod. Majd látja, hogy nem teszel le róla, és akkor talán észhez tér...
2010. nov. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, nem úgy tűnik. Pedig olyan jó volt találkozni meg megölelni meg egyebek. Sajnálom.
2010. nov. 27. 17:08
 9/10 anonim ***** válasza:
Ő miért érzi magát rosszul? Mármint nem veled... Hanem miért "bánatos"?
2010. nov. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A múltban történtek miatt.
2010. nov. 27. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!